Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet túllépni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni azon, hogy a neten és a társkeresőkön egyetlen nőnek sem kellek közel a 28-hoz? Élőben nincs időm közeledni, így ott szoktam. Nulla sikerrel.

Figyelt kérdés
Pedig szerintem nem vagyok ronda, bár lehet csak én hiszem. Kedves vagyok, megfelelő szókinccsel és jó fogalmazókészséggel is rendelkezem, így jól megkomponált szöveget szoktam nekik küldeni személyre szabottan. De semmi. Már kezdek belefáradni.
2013. okt. 26. 18:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek a nők. Az intelligencia nem számít nekik, csak a külső, meg még egyeseknek a pénz.
2013. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mert én fiúból nem ilyen vagyok, ha egy leheletnyit is bejön a csaj és nem undorodom tőle, onnantól kezdve már a belső értékeire figyelek teljes mértékben és adok lehetőséget a jobb megismerésre. A másik oldalról én még ezt sohasem éreztem, pedig elvileg a nők a gyengédebbek, az elfogadóbbak mindig tekintetben.
2013. okt. 26. 19:05
 13/24 anonim ***** válasza:
bal, jobb...ha már nem görcsölsz ezen, jönnek majd a sikerek ;)
2013. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem csak társkeresőből és buliból áll a világ..
2013. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kapcsolatokat építs ki először, barátiakat ne rögtön családi és szexuálisakat ...


A barátságból könnyen lehet szerelem stb., de első látásra ritkán.


Ne akarj rögtön jutalmat, ha semmit se teszel. Időt szakíts rá, ha nincsen akkor marad a plüssmaci stb. ez van, ezt fel kell fogni sajnos.


Sikert!

2013. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim Magyarországon.
2013. okt. 27. 06:45
 17/24 anonim ***** válasza:

Munkahely/suli, ismerősök stb.??


Először meg kell ismerni valakit, aztán jön a barátság stb.

Ezeket nem lehet átugrani, akármennyire is jó lenne.

2013. okt. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy erre nincs időm. Munkahelyen idős a kollektíva. 45+ az átlagéletkor ott. 7 től 4 ig ott vagyok, utána másnapra kell készülnöm. Hétvégén levelezőn egyetem van kis és zárt közösségben, szintén 40 en felüliekkel. Vidéken élek egy kisvárosban, a legközelebbi 20 ezres picit nagyobb város is 50 km kocsival. Nem fogok minden nap beutazni azért, hogy hátha lelek barátokat. Ez nem Pest, hogy lépten-nyomon velem egykorúak is körülvehetnek. Meg egyébként is, dután 4 kor egész napos munka után elég fáradt vagyok ahhoz, hogy elkezdjek bandázni. De a barátnő az hiányzik. Ahhoz nem kellenek barátok, hogy barátnőd legyen.
2013. okt. 28. 07:08
 19/24 A kérdező kommentje:
Más kávéház a kettő. Azt tudom, hogy barátokon keresztül könnyebb ismerkedni, de ha nincs, akkor ezt meg kell kerülnöm.
2013. okt. 28. 07:09
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pesti ... ÉS a barátnő nem fog az égből pottyanni akkor sem ha nincs időd rá ...



Miért melózol??? Miért tanulsz???

Dönts melyik a fontosabb. Van, hogy nem megy minden egyszerre.

2013. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!