Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hány randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hány randi után szoktátok megkérdezni a lánytól, hogy össze jönne e veled? Vagy csak mikor úgy érzitek hogy eleget találkoztatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 18:21
 1/10 Funktasztikus ***** válasza:
nem randi függö;) akár az elsöö akár a 10edik után is megkérdezheted...:D(de általában ha 10ig eljutnál akkor már elég egy értelmű
2011. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Én mindig úgy csinálom hogy z első randi hosszabb legyen 5-6 órás:D aztán úgy kb a 3-4ik óra magasságában bepróbálkozok.Nem látom értelmét a találkozzunk hetekig,esetleg hónapokig és majd lesz valami címszónak...Persze a első talit előzze meg 1-2 hetes msn beszélgetés mondjuk vagy hasonló.Ha az első találkozón közömbös a csaj akkor később se valószínű,hogy rajongani fog a srácé...
2011. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dark Prophet ***** válasza:
43%
Sosem kerdezem meg szoban. Az hulyeseg. Csok a megoldas:D Ha betalal jo, ha nem szivas:P es total erzesre megy. Minden lannyal mas.
2011. máj. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csók értem de múltkor 1. randin megcsókoltam a lányt és semmi sem lett...
2011. jún. 26. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Hülyeség megkérdezni. Randizz vele párszor, ha 3. randira is hajlandó akkor már tetszel neki. Ha úgy érzed, hogy eljött a pillanat, csókold meg, de ne támadd le ezzel a kérdéssel, szerintem béna dolog ezt megbeszélni. Tudod te magadtól is, hogy hányadán álltok...


23/L

2011. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Semmi? Miért mit szerettél volna még az első randin? Lehet nem is kell kimondani, egyszerűen összejöttetek és kész. Amúgy sem jó ez a "csak akkor van, ha kimondjuk" szöveg, mert gyagyi.
2011. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem muszáj kimondani, mondhatsz annyit is h szeretlek, stb.
2011. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok; szerintem első randin nem kell csók, túl rámenős és lehet nem utasítja vissza, h ne legyen kellemetlen. Adj neki pár találkozónyi időt, hogy eldönthesse magában, hogy egyáltalán akar-e téged...
2011. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző 13:36 voltam
2011. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok,de nekem úgy volt a mostani barátommal,h 4x találkoztunk (egymás után 4 nap),aztán pedig megkérdezte,alapból tudtuk,h úgymond együtt vagyunk,de azért "hivatalossá" tettük kettőnk között,h ne legyen később félreértés.
2011. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!