Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért szédítetek itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért szédítetek itt és más fórumokon sokakat a "legyen meg benne a plusz" szöveggel, amikor mindannyian tudjuk, hogy az a bizonyos plusz csakis és kizárólag a külsőre jó pasikban van meg?!

Figyelt kérdés
Nagyon sokan nem hisszük már el a kisugárzás szöveget sem, ti mégis jöttök vele mindig, miért?

2013. okt. 27. 20:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Talán mert MI így gondoljuk? Attól hogy te nem, mi még vélekedhetünk így. Vagy mit szeretnél, hazudjak? Bennetek külsőre nem jó pasikban meg talán azért nincs meg a plusz, mert eldeformálódott a személyiségetek. Nézz magadba, csak gyűlölködni tudsz, nem hiszel, leszólsz minket, eleve abból indulsz ki, hogy hazudunk.
2013. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

úgy ahod mondod.

az a bizonyos plusz


+ = izmos, jóképű, gazdag...stb..


lehet lepontozni, DE EZ ÍGY VAN!!!!

2013. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
*gy
2013. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Jó nagy baromság amit írsz, egyáltalán nem csak az olyan pasikban van meg az a bizonyos plusz.
2013. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Én a "bizonyos plusz"-t általában nem külsőségekre értem. Az számomra alap, hogy tetszen a külseje, sose jöttek be az istencsávók, pedig csinos, helyes nő vagyok. Az a plusz számomra az, hogy van valami a jellemében ami megfog, vagy az (érzelmi)intelligenciája, vagy a modorában, viselkedésében, gondolkodásmódjában találok valamit. A kisugárzás pedig minden egyes embernél nagyon meghatározó szerintem. Egy megkeseredett, semmilyen férfinak sose lesz pozitív kisugárzása és ezt bizony sok nő megérzi. Fordítva is igaz. Szerintem te se mennél oda egy olyan lányhoz, aki lógatja az orrá és messziről látszik rajta, hogy majd bele fullad az önsajnálatba, ahelyett, hogy elfogadná saját magát, a testét és azon lenne hogy minél jobbá tegye saját magát és jól érezze magát a világban. Nekem az a jó pasi, akiben találok valamit, ami számomra különleges.:) 22/Nő
2013. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
A magasságot kihagytad, az az egyik fő szelektáló szempontjuk a férfiaknál. 170cm-el szinte esélyed sincs a nők 90%-nál.. Ld.: társkeresők (tele vannak alacsony férfiakkal (168-172cm). Lehet, akármilyen szöveged, a magas,férfiakkal szemben nem nyerhetsz törpe 170-172cm-ként. Azért jönnek ezzel, hogy hárítsák a közeledésed, meg, hogy biztos lesz aki elfogad.. etc. etc.
2013. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Noydra ***** válasza:
Hidd csak ezt, és nyomorogj :)
2013. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nálunk nőknél a magasság téma olyasmi lehet, mint nálatok férfiaknál a kövérség. Nem akartok kövér lánnyal lenni, mi sem alacsony fiúval. Vannak kivételek.
2013. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ezek vagytok ti Kövérség = magassággal.. Szerinted ez a két tulajdonság egyenértékű?? Gratulálok. Ezentúl én is testalkat és magasság alapján fogok szelektálni..
2013. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
A 6-osnak válaszoltam, ő említette nálunk a magasságot. Ezzel vontam párhuzamot. Szerintem hasonló szitu.
2013. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!