Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónap múlva nyílik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap múlva nyílik egy jégkori pálya a városban és elszeretném hívni a lányt, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki, hogy szeretem vagy csókoljam meg?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt te döntöd el, hogyan adod a tudtára. A volt már barátja, akkor mehet a csók. De ha nem ne csokold meg csak úgy.
2013. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik varosban elsz? Inkabb mondd el h szereted. Ha o teged nem es lekapod akk biztosan borogathatod a pofid egesz este
2013. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1hónapra előre minek tervezni, hogy elhívod korizni? Ti most akkor első randi lesz? Akkor inkább most lépj ne 1hónap múlva. Ha első randi lesz akkor ne mond el neki, hogy szereted, hogy is szerethetnéd, mikor még nem is találkozgattatok kettesben. Csókolni meg végképp ne csókold meg, mert szép maflást fogsz kapni.
2013. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kifelejtettem,hogy az osztálytársam*
2013. okt. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!