Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem lehet egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem lehet egy normális nőt kifogni társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Jellemző problémák:


- gyereke(i) van(nak)

- hivatásos prosti forma

- 100 kg vagy feletti

- rettenetesen ronda

- kapcsolatban van

- az ország másik csücskében lakik


Egyszerűen lehetetlenség.:(


2013. okt. 28. 19:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

# 9: Beleszóltam volna?! :D

Szerintem elég frusztrált vagy, inkább ez lehet a gond, hogy nem találsz megfelelő partnert...

2013. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintem beleszóltál. Ne akard megmondani, hogy számomra probléma-e a gyerekes nő vagy sem! És főképp ne beszélj félre! Elég baj az, ha még azt sem veszed észre mikor szólsz bele mások dolgába.:S
2013. okt. 28. 20:44
 13/22 anonim ***** válasza:

"Nekem pl. van gyerekem, és köszi, de normális vagyok, és tudod, pl. sok pasinak nincs kifogása ez ellen, hogy van gyermekem, szóval velük ismerkedem. :)"


"Ne akard megmondani, hogy számomra probléma-e a gyerekes nő vagy sem!"


HOL írtam én olyat, hogy ne legyen neked probléma? Hát legyen, ha neked jólesik! Én csak azt írtam, hogy szerintem attól, hogy valakinek van gyereke, attól még lehet normális, és MÁSOKNAK ez nem okoz gondot. Ha ebben te olyat olvastál, hogy én rá akarnálak beszélni bármire, akkor komoly szövegértési nehézségeid vannak! (Na tessék, most tényleg beszóltam! :P )

2013. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Ezt is te írtad:


" Pl. azért, mert ilyen az értékrended, hogy aki pl. messze lakik, az szerinted már "nem normális". :P"


Ne fáradj, nem érdekelsz! Te nem vagy normális így eleve kiestél a körből...

2013. okt. 28. 21:05
 15/22 anonim ***** válasza:

Ki a búbánat akart veled ismerkedni?! :D

Nem vetted észre, hogy MINDEN válaszadó (nem csak én) fennakadt a megfogalmazásodon, hogy szerinted az a "normális", aki a te szempontjaidnak megfelel?


Tudod, ha az autópályán mindenki szembejön veled, akkor nem biztos, hogy a többiek a bolondok...

2013. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ugyanezt írhatnám a pasikra is, de nem teszem, mert nekem szerencsém volt :)

A páromat egy ilyen oldalon ismertem meg és valóban a 90% selejt, de nem igaz, hogy csak gáz emberek vannak fent.

Lazán kell hozzáállni, nem görcsös dumákkal . Beszélgess, érdeklődj, légy jókedvű és előbb-utóbb lesz megfelelő.

Megvan a randik izgalmas is, ezeket mind átéltem, volt fura meglepetés is, de aztán végül csak megfogtam az isten lábát szó szerint a párom személyében és nem eresztem. :)


Sok sikert!


27L

2013. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
82% kotródj már a kérdésemtől kérlek!
2013. okt. 28. 21:39
 18/22 anonim ***** válasza:

Köszi, de egyre jobban érzem magam. Ha te ennyire bepöccensz, akkor nem biztos, hogy a nők azok, akik "nem normálisak"... szerintem inkább magadat tedd rendbe, utána ismerkedj! Az ilyen pasiktól mindig kiráz a hideg, akik szerint mindenki idióta, aki nem a célcsoportjuk, vagy aki nem akar velük ismerkedni.

Mostanában már ezzel tesztelem társkeresőn a pasikat, hogy élből visszautasítom őket, és ha erre támadásba lendül, akkor legalább tudom, hogy nem is érdemes kezdeni vele! :) Aki továbbra is udvarias marad, és férfiként, méltósággal viseli, hogy nem tartozunk egymás célcsoportjába, annak máris van esélye. :)

2013. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezt az időt szánd inkább a gyerekedre. Mindenkinek jobb lesz úgy.
2013. okt. 28. 21:59
 20/22 A kérdező kommentje:

"ezzel tesztelem társkeresőn a pasikat, hogy élből visszautasítom őket, és ha erre támadásba lendül, akkor legalább tudom, hogy nem is érdemes kezdeni vele!"


Jó játék h#lyéknek. Ne minősítsd le tovább magad kérlek!

2013. okt. 28. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!