Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Van közületek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van közületek olyan, akinek bejönnek a fiatalabbnak kinéző"kisfiús arcú-egyébként jó kiállású, helyes"pasik? 24F.

Figyelt kérdés
Én úgy tapasztaltam nem;-(
2009. nov. 14. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek. :) Olyan kis cukik.
2009. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy férfi legyen férfi!

Légy férfi Te is!!!

2009. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

én sosem azt nezem hogy mennyire szőrös pl. valaki, de az tény hogy eddigi szerelmeim mind szakállasak voltak. de sztem akkor is a kisugárzás számít:P

amugy meg en ugy tapasztaltam hogy igen, most kapasbol 20 olyan csaj ismerosom van aki"kisfiús arcú-egyébként jó kiállású, helyes" pasival jar:)

2009. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam a csajoknak (tinik) CSAK a fiatal kinézetű kisfiús csávók jönnek be...

Én egyik se vagyok....Heti 3x borotválkozom, amolyan igazi (szerintem) férfias arcom van...

Oszt társak meg lehúzzák 2 heti 1 szer NA akkor??

Ők tele vanak nőkkel, nekem meg nincs, mert egyszerűen nem elég fiatalos az arcom...

Nem értem miért keresnek a mai csajok 10 évesnek kinéző, pelyhedzőszakállú Gyerekeket....

2009. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

de még mennyien vannak. mellesleg csupán kisugárzás és stílus kérdése az egész. ha tudod, hogyan fordítsd előnyödre ezeket a tulajdonságaidat/vonásaidat, akkor abszolút nyert ügyed van. de a kérdésedből az világlik ki hogy te sajnos nem tudod, ami elég kár, de végülis még rájöhetsz, nincs túl késő. már ha valóban olyan vagy, amilyennek leírtad, akkor pedig azért tapasztalod azt hogy nem jösz be a lányoknak, mert te nem vagy megelégedve magaddal. és azt észreveszik az emberen ha nincs megelégedve magával. ha ezt az egészet úgy kezeled mint egy 'negatívum' hogy te fiatalabbnak nézel ki meg kisfiús vonásaid vannak, akkor pedig hiába is vannak meg hozzá az alap adotságaid hogy 'álompasi' legyél, sosem leszel az. ja persze az összes csajnak úgyse fogsz tetszeni soha, senki nem felehet meg mindenki elvárásainak, dehát gondolom ez nyilvánvaló.

fogd fel úgy a kisfiús vonásaidat mint egy ruhadarabot, amit úgy kell viselned hogy jól álljon rajtad. igazából ruhában sem az számít hogy mit viselsz, hanem hogy hogyan viseled. az ember hiába visel jó ruhát, ha olyat választott ami pont őneki nem áll jól és nem tudja viselni, akkoris szerencsétlenül fog festeni benne ha versace a ruha.

na tehát találd meg az összhangot az ízlésed meg az adottságaid között és ne nyavalyogj ilyen ostobaságokon, mert ha tényleg ez a legnagyobb "hátránya" a külsődnek, akkor szólok hogy ebből pofonegyszerű előnyt kovácsolni. különben meg léteznek emberek sokkal nagyobb és valódi hátrányokkal is.

2009. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én odáig vagyok értük:):)
2009. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek. :)
2009. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon bejönnek,főleg,ha tényleg 16-17-18 évesek!Nem tehetek róla!24/L
2009. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves tegnap tízórás hozzászóló,hogy kovácsolhatnék ebből előnyt?Fejtsd ki légyszi.jah és járnátok is ilyennel csajok,vagy csak szimplán tetszenek?
2009. nov. 15. 07:51
 10/11 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek, imádom őket persze csak ha párosul egy jó stílussal. Mostanában is ilyen sráccal randizgatok, odáig vagyok tőle
2009. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!