Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél ha a barátod/barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a barátod/barátnőd ezt csinálná veled?

Figyelt kérdés

Előző este egy buliban lesmárol egy másik valakit aztán csúnyákat mond rád, és elcsattan egy két pofon is.

Másnap pedig csönget és egy hatalmas virágcsokorral meg egy szív alakú tortával állít be hozzád amire rá van írva szeretlek. Természetesen mosolyog mintha mi sem történt volna.

Nem történt meg csak úgy kíváncsi vagyok.


2009. nov. 14. 10:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg jól pofon vágnám! xD
2009. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Ki üt meg kit?
2009. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a pasi üti meg a csajt, ha másnap virágcsokorral (meg tortával is) állít be.

Nem kérdéses!Kidobnám, hogy még a lába sem érné a földet!

L, 19

2009. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem persze...

Te tetted meg és most bocsánatot akarsz kérni a párodtól...

Vagy veled történt meg és kíváncsi vagy mások véleményére...

Én egy hatalmas pofon kíséretében nyitnék ajtót, elvenném a tortát, a virágot szétcsapkodnám a fején és becsuknám az ajtót megenném a tortát, addig gondolkozzon csak...

Hagynám egy kicsit szenvedni a bűntudatával!

Aztán biztos megbocsájtanék neki, ha elég bűnbánatot mutat, ha nem akkor fel is út le is út...

2009. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Na várj csak. Lesmárolt valaki mást, szidott téged és pofon vágott kétszer és ezek után úgy tesz, mint ha mi sem történt volna? Távol tartási végzést neki.
2009. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
megfognám a tortát és jól belenyomnám a képébe! Aztán meg ráb*sznám izomból az ajtót! :)
2009. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
10:26: ugyanezt akartam írni én is :))
2009. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném a p*ába. Ha a buliban józan volt, akkor azért, ha pedig részeg, akkor azért, mert nem fogok egy idiótával járni, aki csak akkor érzi jól magát egy társaságban, ha leissza magát.
2009. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mióta tartott a kapcsolat, meg fordult e már hasonló elő.

Ha hosszú kapcsolat és ez az első ilyen alkalom, akkor beengedném mondván, hogy kap egy utolsó esélyt. Nem lennék vele olyan kedves, mint aki maximálisan megbocsájtott, csak olyan haveri szinten. Puszit engednék, de nem viszonoznám (búcsúzáskor már kapna egyet), csók tiltva. Aztán meg még megennénk a tortát elbeszélgetnék vele, hogy nagyot csalódtam benne, megbocsájtok, ha megígéri nem lesz több ilyen (megígéri), viszont rengeteget kéne bizonyítania, "harcolnia" újra értem, a csókomért. Amint átbeszéltük, mehet is. A folytatás már attól függne, hogy mennyire tudja bizonyítani, hogy ő valóban szeret és csak engem akar.

Az általad leírt esetben meg szerintem a "megcsalt" nő adná a pofont a férfinak (inkább), vagy a másik nőnek.

2009. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

ha télleg nagyon szeretnénk egymást akkor vagy megennénk közösen a tortát( de kb 1% rá az esély XD)

nem hagynám h megüssenek, (még a saját szüleimtől is csak 1 pofont kaptam egész életemben).

a virágot a betonon szétverném, a totát meg elkérném és nem szépen vissza adnám :D vagy elvenném és mondanám h jöjjön közelebb, és akkor b*sznám rá az ajtót, úgy h még fájjon is neki :D

aztán meg mehetne haza, de többet ne keressen!

2009. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!