Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit imádok már vagy 2éve csak róla álmodok, rajta kívül senki más nem kéne, de sajnos van pasija pedig már készültem rá hogy elhívom randira de mielőtt találkoztunk volna megismerkedett egy másik sráccal,Jól keresztülhúzta a terveimet :(

Már kb 20-30szor becsajozhattam volna (lányok szerint jó képű vagyok)de miatta nem tettem mert úgy érzem hogy érdemes rá várni

Olykor már azt hiszem semmi esélyem és hogy inkább csajozzak be

De annak mi értelme hogy ha járok egy csajjal és közben egy másik csajon jár az eszem,róla álmodok,és őt szeretem legjobban :/

Most ez így normális hogy azt az egy csajt akarom?



2013. okt. 30. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos eset.:)

A normálisabb lányok nagyobb része hatalmasra értékeli ezt.

Egyetlen egy lányt szeretsz, és még úgy sem csajoznál be, hogy nem a tiéd. Ez nagyon jó dolog, szerencsés a lány.:)

Szerintem valld be neki, és ha nem él a lehetőséggel, akkor nem érdemel meg téged. Sok sikert!:D

14/L

2013. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontosan :D
2013. okt. 30. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!