Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emberek! Szerintetek is gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Szerintetek is gáz az ha egy 15 - 20 éves lány ilyen 500 forintos gyümölcsös parfümöt fúj magára? Szerintem egy lány adjon már annyira magára hogy vesz valami normális virágos - aromás parfümöt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 19:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem csípem ezeket, de nem lehet, hogy esetleg nincsen pénze rá? Azért egy márkás parfüm több ezer forint, nem mindenki vágja ki zsebből. Ettől még lehet ő is illatos...


Vagy lehet, hogy neki ez a kedvenc illata. Nem hiszem, hogy ettől igénytelen lenne, vagy ne adna magára.

2013. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te vagy a gáz
2013. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van, normális parfum 50 ezernél kezdődik, normális fizetés meg fél milliónál (nettó)
2013. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem olyan gazdag. Lehet, hogy neki tetszik az az illat. Én 1000 forintos vattacukros parfümöt használok, sztem az a legjobb.
2013. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Az én véleményem szerint ez attól is függ, hogy a csajnak milyen stílusa van, milyen személyiség. Ha kicsit "lökött", bohém csajszi, akkor simán nem gáz, de ha valaki csak azért veszi mert másra nem futja, akkor inkább ne erőltesse.
2013. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tetszik egy illat, mert a parfüm olcsó. Teljesen logikus, nincs kérdésem.
2013. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz... Lehet ez tetszik neki.
2013. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
jah, milyen már ez.. én 100ezer alatt nem is vásárolok parfümöt, meg úgy semmit se. nagyon gáz :/ (remélem leesett hogy csak irónia - sajnos xd)
2013. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

És ha neki az tetszik?

Várja meg míg legyártja a playboy,vagy mi?

2013. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ezaz! szerintem tartsunk népszavazást arról, hogy minden nőnek alanyi jogon járjon havonta egy Fendi vagy DG parfüm (ez legyen választható). hát tényleg milyen világot élünk már, hogy itt mindenki jól keres (nyugatról ide járnak vendégmunkásnak a paraszt orvosok, meg mérnökök, még az usából is), és a parfümön spórol a sok igénytelen nő.


-.-

2013. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!