Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha konkrétan nem randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha konkrétan nem randira hívom a lányt, attól még lehet randit csinálni a találkozóból?

Figyelt kérdés
Van egy nekem tetsző lány, szeretnék vele jobban megismerkedni, beszélgetni, és gondoltam, elhívom majd kávézni vagy valahová. Azzal viszont nem vagyok tisztában, hogy ha jól alakul a beszélgetés, akkor közeledhetek-e hozzá. Pl. megpróbáljam megfogni a kezét, vagy esetleg miközben visszakísérem a koliba, és még nyitva van valami üzlet, akkor virágot venni neki, ilyesmi. Vagy inkább hagyjam, és kérjek tőle egy igazi randit? Bocs, ha triviálisnak vagy hülyének tűnik a kérdés, de ez egy fehér folt a tudásom térképén, és őszintén szólva nem is akarok hülyeséget csinálni, ha összejön a találkozó ezzel a lánnyal. Köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 31. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet. Ha bizonytalan a lány, akkor feszengeni fog, nem tudja, hogyan is viselkedjen, mit akarsz tőle.

Hívd el egyértelműen randira, nem értem, mi azzal a gond.

2013. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem ismerjük egymást igazán, keveset tudtunk eddig beszélgetni. És attól félek, hogy ha randira hívom, akkor eleve elutasít, mert esetleg megijed attól, hogy egy általa alig ismert srác rögtön randira hívja, lehet, hogy ez így túlzott nyomulás lenne. Ezért gondoltam arra, hogy első körben inkább "tét nélkül", talán számára is kevésbé frusztráló, ha nincs az a gondolata, hogy most éppen egy randin van.
2013. okt. 31. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
hívd el randira.
2013. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!