Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátnőm hátbatámadott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm hátbatámadott?

Figyelt kérdés
csokolozott azzal a fiuval aki tetszik már egy éve, tudta hogy tetszik. álltalam ismeri. Kiderült hogy régota találkozgatnak. Most meg azt akarja hogy bocsássak meg neki. Mit csináljak? (a sok helyesirási hiba miatt bocsánatot kérek, nem tudok telefonon irni)
2013. nov. 1. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Komolyan a mi válaszunk alapján akarod eldönteni, hogy megbocsájtasz-e neki, vagy sem?

Szerintem dönts úgy, ahogy te a legjobbnak érzed. Ha te meg tudod neki ezt bocsájtani, akkor csináld.

2013. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a fiunak is ő tetszik nem tudsz mit csinálni.Jozan ésszel aztmondom hogy maradjatok barátok hiszen a fiu öt választotta stb.. de alapjáraton a helyedben én sem tudnék megbocsátani mindig ott lenne előttem hogy lecsapta a kezedröl a srácot, te gondolom áradoztál a fiurol ő meg pofátlanul találkozgatott vele és a szemedbe jopofizott miközben lehet 2 orával elötted a fiuval volt. Nekem csinálna ilyet a legjobb barátnőm vége lenne a barátságnak, mivel mindig azon aggodnék hogy ha mesélek neki valamelyik fiurol aki bejön "összeszedi elölem". hány évesek vagytok egyébként?
2013. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok meg bizni benne de könyörög és nem tudom hogy megteszi e megint elvégre ezt is a hátam mögött tette! :(
2013. nov. 1. 12:16
 4/13 anonim ***** válasza:

ezzel meg is válaszoltad a kérdésed!

lapátot neki!

2013. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. válaszolonak

14 évesek vagyunk. a legrosszabb még nem csokolozott egyikünk se és neki az első csokja azzal a sráccal volt a hátam mögött aki annira tetszik. tudom hogy a fiu őt választotta.inkàbb az a rossz hogy ilyet tett a legjobb barátom akiben a legjobban bizok

2013. nov. 1. 12:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezt fölösleges is tovább ragozni, ne bocsájts meg neki, hiszen nem is tudnál. Ha nem tudsz megbízni benne(valamilyen szinten jogosan), akkor nincs értelme.
2013. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos rossz neki hogy hátba támadott, de gondolj arra ilyenkor hogy neked milyen rossz. Egy éve vagy belezugva valakibe, a barátnőd ezt tudta nagyon jol, és mégse érdekelte. Fontosabb volt neki a srác annál, minthogy téged megbánt. Akkor nem érdekelted?

Nekem volt ilyen hasonlo helyzetem hogy belevoltam zugva egy srácba, és a barátnőmmel is sokat beszélt fbon. De mi letisztáztuk barátnőmmel hogy neki egyáltalán nem jön be, és hogy soha nem tenne velem olyat hogy összeszüri a levet vele a hátam mögött. Én megis mondtam neki hogy ilyen történne addig voltunk barátok. Mert az oké hogy nekem nem fontosabb egy pasi mint a barátok, de akkor a barátnak se legyen fontosabb egy srác..:)

19L

korotok?És a srác tudta hogy neked bejön?

2013. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet hogy csak egy kis megerősitésre volt szükségem :)
2013. nov. 1. 12:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég szomoru ez.:S Csak az egészböl nehogy az jöjjön majd le hogy te egy féltékeny valami vagy. A "barátnődnek" mondd meg hogy nem csak a fiurol van szo hanem a bizalom..
2013. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék hogy a fiu meghivott engem meg a "baràtnőmet" holnap a bulijàra. de nem tudom hogy elmenjek e mert nem akarok harmadik kerék lenni. de van aki azt mondja hogy csak azért is mutassam meg hogy nem zuhanok össze de ha lehunyom a szemem mindig azt látom ahogy éppen...
2013. nov. 1. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!