Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan segíthetnék a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyunk. Én valahogy mindig kifogtam a rendes, normális pasikat, de a legjobb barátnőmnek ez nem megy olyan könnyen és nagyon szeretnék neki segíteni.

Azt tudni kell róla, hogy 175 cm és 72 kg-ról lefogyott kb 55-re, ami már az egészsége rovására ment, most orvosi javaslatra hízott és kb 60 kg (még mindig elég vékony)

Általában mindig olyan pasikat szúr ki magának, akik még borzasztóan gyerekesek vagy teljesen más lányokhoz vonzódnak, mint ő.

A barátnőmnek túlságosan is fontos a külső, a belső már csak másodlagos, de úgy gondolom, ha ez így marad kb soha az életben nem talál magának párt.

Én már ajánlottam neki több fiút, de ő hajthatatlan és mindig a bunkó, verekedős pasik után kajtat.

Hogyan tudnék neki segíteni? Már rossz nézni, ahogy szenved.


Előre is köszi a normális válaszokat!


2013. okt. 18. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha Ő nem akar változtatni, akkor te feleslegesen téped a szád és mutogatod a jópasikat.
2013. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hajthatatlan. Te ismered, neked kell tudnod hogyan értethetnéd meg vele, hogy így nem jó, mindig csalódni fog! :/
2013. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Légy mellette.
2013. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!