Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csábítsam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el, hogy többet akarjon? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves vagyok és megismerkedtem egy 23 éves pasival...komoly kapcsolatot nem szeretne csak szexet...Igazából mindig is ilyen volt..nem voltak neki komoly kapcsolatai...a jövő hét hétvégén talizunk és nagyon el szeretném csábítgatni, azt akarom, hogy belém szeressen...:) Mit vegyek fel? Milyen sminkem legyen? Milyen hajam? Hogy viselkedjek, hogy szexinek, de aranyosnak tartson? Igazából én arra gondoltam, hogy a ruha az: egy csinos térdig érő csizma...vagy fekete magassarkú körömcipő...?? egy csinos mintás harisnyával, és egy fekete, bordó miniruha egy kis blézerrel és sállal feldobva...a smink pedig..hát kék szemem van...arra gondoltam, hogy alapozó, púder, szempillaspirál és egy kis szemceruza és szájfény...lehet kicsit hülyének tűnik a kérdés, de én ebbe a pasiba bele szerettem és meg akarom szerezni és rettenetesen izgulok, úgyhogy szeretnék javaslatokat kérni, előre is nagyon szépen köszönöm!! :) :$

2013. nov. 1. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Jártam már hasonló cipőben, mint Te.

Én amondó vagyok, légy óvatos, mert ilyen esetben az ember nagyon naiv tud lenni, és ha a pasi tényleg csak szexre megy, könnyen koppanhatsz. Szerintem öltözködj kicsit visszafogottabban, nőiesen, a stílusodnak megfelelően. Nem kell kirívó ruhákkal aláadni a lovat, legyél önmagad, lássa, hogy Te komolyan gondolod ám. :) Ne legyél nyitott könyv, hanem burkolózz egy kicsi titokzatosságba. (Persze ép ésszel, ne játszd meg magad.) Próbáld fölkelteni az érdeklődését. :)

Persze nem kell rám hallgatnod, de én ezt tenném ilyen helyzetben. :)

Sok szerencsét!

2013. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha el akarod csábítani, azzal csak még jobban szexre fog akarni. Pont hogy nem szabadna közeledned felé, látnia kell, hogy te nem vagy könnyen kapható. És inkább az érzéseire hass mint inkább a farkára. Vizuális ingerek helyett a személyiségeddel hódíts. Tudd mit szeret és aszerint kedveskedj. Bár magán vélemény, de egy ilyen pasi nem fog csak úgy megváltozni, de ha neked ő kell...
2013. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!