Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Onnan lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onnan lehet megállapítani, hogy egy lány nagyon felszínes, és beképzelt, hogy a Facebookos önképein mindenhol látszik az Apple logó?

Figyelt kérdés
Mindegyik úgy tartja a telefont, az ujját, hogy jól lehessen látni: "igen! Nekem egy iPhoneom van!" az Apple termékeke Magyarországon státusszimbólumok, tehát mutatni akarja, hogy de vagány...

2013. nov. 1. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Iphone nélkül is lehet valaki felszínes és beképzelt...


Én nem foglalkozom ezekkel mert csak a pénzt dobják ki . Én egy Iphone árából vettem magamnak egy pöpec elektronyos gitárt :D

2013. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:
Igen, ez náluk státuszjelkép... Nekem meg HTC-m van, és imádom... De egy képemen sem szerepel... Az csak egy telefon...
2013. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Én fényképezni egy 14 megapixeles fényképezőgéppel szoktam, sokkal jobb minőségű képek készülnek vele, mint bármelyik kamerás mobillal.

Telefonok közül meg nem hiszem, hogy az érzékenység és hangminőség terén egy Nokiánál többet nyújtana egy Iphone.

A kettő együtt még mindig olcsóbb, mint egy Iphone.

2013. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!