Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16éves csaj vagyok és 180 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves csaj vagyok és 180 cm magas! Ez túlságosan is magas egy csajnál? A pasik nem szeretik a magas csajokat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz tőlem magasabb pasit találnom.És annyira hülyén érzem magam mindig!:\'(Nagyon gáz ha velem egy magas vagy pár cm-mel alacsonyabb pasim van? Alkatilag mondhatni jó vagyok,ezzel nincs problémám.Csak a magasságommal.Lehet okom szégyenkezni?
2008. júl. 8. 14:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már sokan írtak megnyugtató dolgokat, de azért még én is leírom hogy 178 cm magas vagyok, a barátom 182 centi, tehát csak pár centivel magasabb és egyáltalán nem zavaró! Régen én is tragédiaként éltem meg a magasságomat, kilógtam mindenhonnan, a többi lány között godzillának éreztem magam. Aztán elmúlt a tinédzserkor, már nem törődöm a megjegyzésekkel, amiket néha még mindig megkapok alacsonyabb intelligenciáktól:) De rájöttem hogy a legtöbb pasinak bejövök és már büszke vagyok magamra így ahogy vagyok.

Nálad is el fog jönni az az idő, meglátod

2008. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
a nővérem is 180 centis, és bár néha panaszkodott, hogy nehezebb nála magasabbat találni, mindig népszerű volt a férfiak körében, és mindig járt valakivel. (aki magasabb is volt)
2008. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
huhh dejó!!!:D:D:D KÖSZI NEKTEK!!!
2008. júl. 9. 11:05
 24/36 anonim válasza:
100%
én 18 éves vagyok és 192 magas.mondjuk én csak örülök neki,kosarazom,de apárom is 2 méter.nehéz volt rátalálni,de elmondhatom neked,a pasiknak tetszenek a magas csajok.esetfüggő..
2008. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

godzilla??? :)) hehe, ezen jot rohogtem.

en 187 cm-es fiu vagyok es oszinten szolva megorulnek egy ilyen magas csajert :D fuuuuu azok a szep hosszu labak, izmos combok es...hmm...szinte lenyalaztam magam pedig epphogycsak belegondoltam :)) istennok vagytok. imadom a csajokat!

2008. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
szia én 12 vok és 160 cm én is mindenhol úgy érzem magam mint ...de nem gáz. voltam egy esküvőn ahol a menyasszony egy fejjel magasabb volt a vőlegénynél, de csak úgy sugárzott róluk a szerelem.szólal a szeretet a fontos nem a magasság és mindenki elfogad majd.
2008. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
100%
En eleg regen voltam 16 eves (most 35 vagyok) es pont ugyan ezek a gondok aggasztottak, mert en is 180 cm voltam. Es bevalom mikor en voltam lany akkor tenyleg nagyitoval kellet keresni a magas pasikat. Hat es igen nekem is voltak alacsonyabb pasiaim, de nem nagyon erdekelt. Ugy voltam vele ha ot nem zavarja engem miert kellene. Persze mig nem talalkoztam a baratnommel aki 192cm addig el voltam keseredve, de o megtanitott hogy a magas lanyok nagyon nagyon szepek tudnak lenni ha akarnak. Es igy van. Figyeld meg ha csinos vagy sokan megfordulnak utanad, akar alacsonyak akar magasak es NEM a magassagod miatt. A ferjemet kb 18 evesen ismertem meg es o sem sokkal magassabb nalam. De nagyon boldogok vagyunk mar 17 eve egyutt. A kislanyunk sem lesz egy aprosag, mar igy 9 evesen is latszik, de mellete leszek ha veletlenul ezt rosszul elne meg es segitek neik. Mert tudom hogy hiaba nyuktatnak az emberek , azert ez nem olyan egyszeru dolog. De a Te korosztajod a mostani mar sokkal magasabbak , ugyhogy meg 2 ev es majd kicsinek is erzed magad. Mert ugye a fiuk ugy 18 evesen erik el a megfelelo magasagukat es persze ok meg tovabb nonek! Szoval semmi okod hogy elkeseredj! Te egy gyonyoru magas csajszi vagy es a megfelelo szemely (ek) ezt eszre is fogjak venni!!!
2008. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
36%
Azért vannak pasik akiknek nem jönnek be két méteress állat csajok..szerintem is undorító,egy égimeszelő..de hát ez van.ízlések és pofonok.nektek nehezebb párt találni..
2008. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

hmm, hát szerintem egy csinos, magas nő elegéns és egyáltalán nem állatias:) az alacsony pasik természetesen nem keresik magas lányok társaságát mert hülyén néznének ki mellettük. Egyébként tényleg ízlések és pofonok de attól hogy egy nő magas még nem kell debellának is lennie.

/egy magas lány:)/

2008. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%
Szerintem örülj neki, én irigylem az 180körüli csajokat, a pasik pedig imádják a hosszú combokat:)
2008. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!