Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, szeretném elhívni valahová mondjuk étterembe vagy bárhová vacsorázni, csak nem tudom hogy hívhatnám el mit írjak neki?

Figyelt kérdés
szóval van egy 23 éves kiszemeltem,nagyon nagyon gyönyörű lány,okos,szép értelmes,őt szeretném elhívni valahová vacsorázni vagy szeretnék vele csak jobban megismerkedni,hogyan tehetném ezt meg ? vga ymilyen kis versikét írjak neki amivel tudtára hozom h mennyire tetszik nekem ? 24 f

2013. nov. 2. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy éhes vazze??
2013. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenes beszéd már nem divat? :)

Elé állsz, elmondod, hogy mennyire szépnek,okosnak,értelmesnek, stb. találod és lenne kedve esetleg meginni/megenni valamit valahol és hogy mikor lenne neki megfelelő. És várod a válaszát.

24 évesen már illene ennyire tökösnek lenni, amíg nem jön valaki más, aki a tettek mezejére lép és levadássza a kiszemeltedet :)

2013. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de é kedvesen kis versikével szeretném őt elhívni..erre nem tudtok valamit ?
2013. nov. 2. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen nem jut eszembe egy költő se, aki étterembe invitáló verset írt volna :) úgyhogy szerintem kénytelen leszel magad megfogalmazni egyet. Így legalább még személyes is lesz a dolog.
2013. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

No és a versikét hogy akarod odaadni? Némán odalépsz hozzá egy borítékkal, majd sarkon fordulsz és elmész?

Vagy belecsempészed a táskájába? :D

Kicsit ovisnak meg nyálasnak tűnik ez így...

Meg elsőre ne add ki magadat ennyire, mármint a lelkesedésedet illetően. A legtöbb lány nem pincsikutyára vágyakozik, hanem egy határozott férfire. Hívd el pár egyszerű, normális szóval, ömlengés nélkül is leesik majd neki, hogy tetszik neked.

Hajrá, szurkolok :)

2013. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés,pár értelmes mondattal elhívom,de alig ismerem..na és mi legyen az a pár értelmes mondat ??? :D
2013. nov. 2. 19:20
 7/7 anonim válasza:
Miutám ,megkérdezted azt amit az 1. válaszoló ajánlott,és befaltátok a vacsorát, el ne feletsd megkérdezni:Kö kóla?
2013. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!