Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magassarkúban randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassarkúban randira?

Figyelt kérdés

Szerintetek vehetek fel magassarkút randira, ha amúgy ritkán hordom? Szeretnék nőiesen kinézni!

Elvileg sétálunk kicsit a városban, majd bemegyünk egy plázába, de ez még alakul.

Szerintetek bírni fogja a lábam?


2013. nov. 2. 11:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nézelődünk picit, aztán esetleg leülünk enni vagy beszélgetni vagy ilyesmi, miért?
2013. nov. 2. 11:18
 12/17 anonim ***** válasza:
A eddigi válaszokat kiegészítve: az elsőn randin is inkább magadat add, amilyen a hétköznapokban vagy. Ha nem szoktál magassarkút venni, akkor szerintem most se ragaszkodj hozzá.
2013. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 BlackSword ***** válasza:
Ahogy előttem már írták: legyél olyan, mint szoktál lenni, mert azért hívott el randizni... Ne mutass most se más képet magadból, mert nem biztos, h a kívánt hatást éred el...
2013. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ez már a második randi igazából, úgyhogy nagyjából már tudja milyen vagyok :)

Csak legutóbb utalt rá, hogy tetszene neki, ha magassarkúban mennék :) Mondjuk, amikor rákérdeztem azt mondta, hogy felőle aztán mezítláb is mehetnék, az se zavarná, de azért tudom, hogy tetszene neki a magassarkú :)

2013. nov. 2. 11:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Magassarkú, mezítláb? A srác szerintem enyhén lábfetisiszta...:D


Ha kedveskedni akarsz neki, akkor menj, de tényleg készülj fel rá, hogy ha nem vagy hozzászokva, akkor kényelmetlen lesz. Amúgy én azt mondanám a lánynak ilyen helyzetben, hogy gyere abban, amiben jól érzed Magad, amiben Te vagy!

2013. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 BlackSword ***** válasza:

Mondjuk most eszembe jutott valami, h mit jelent valójában amit a srác mond...


-Jó a felsőd = Jók a melleid...

-Jó a nacid/szoknyád = Jó a feneked/jók a lábaid...

-Jó a cipőd = Bocsi cica, "rossz asztalhoz ültél"!!!

2013. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, szexi az.
2013. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!