Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rengeteg a magányos lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg a magányos lány, és a magányos fiú is, miért nem találnak végre egymásra, hogy senki ne legyen egyedül?

Figyelt kérdés
Hogy honnan tudom ezt? Rengeteg társkereső oldalon láttam őket, illetve személyes ismerettség alapján is leszűrtem, hogy rengeteg olyan egyedülálló van, aki NEM AKAR egyedül lenni, mégse talál magának senkit, hogy lehet ez, miért nem találnak egymásra?!

2013. márc. 15. 17:51
1 2
 1/13 Antonius Caepio ***** válasza:
Valószínűleg az a magányuk egyik oka, hogy nem járnak társaságba, így kevesebb esélyük van új kapcsolatokat kialakítani.
2013. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát találjon rám valaki :D L/19
2013. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez jó hülye kérdés.. és különben sem esik jól, hogy eszembejuttatod a mányt :(
2013. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem járnak társaságba vagy olyanba ahol nem partnernek való emberek fordulnak elő. jó lenne valahogy összehozni a normális embereket, de fogalmam sincs milyen módszerrel, mivel olyan weboldalt még nem találtak ki, hogy ténylegesen kulturált emberek legyenek fent és a távolság sem lenne akadály. Élőben meg... 2 visszahúzódóbb ember kb sosem talál egymásra mert fosnak beszélni egymással. Kitűzőket kellene hordani a normális egyéneknek, csak hát van aki azt hiszi, hogy ő milyen jó, értelmes lény, de nem. :D


22/N

2013. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudnak egymásról, vagy nem jönnek be egymásnak.
2013. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 cetkutya válasza:
100%
Nem tudnak mit kezdeni a külvilággal,gyakran számkivetettek, olyanok akikből viccet csinálnak, kigúnyolják. Inkább ülnek otthon, fellépnek egy társkeresőre és "várják a csodát". A négy fal között viszont nem lesznek érdekesebb emberek, és itt vérzik el a dolog. Lehet egy srác/lány egy nagyon értékes, aranyos valaki, de ha képtelen helyesen kifejezni önmagát akkor rosszak az esélyei. Ki kellene menni nekik a külvilágba, olyan helyre ami nekik érdekes, és azt csinálják amit szeretnének, és sokkal könnyebb lesz barátokat, párt találni. Én legalábbis ilyen vagyok és ezt csinálom...
2013. márc. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolom előnytelen a viselkedésük/kinézetük/szocialitásuk.
2013. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát de én igyekszem mindenhogy!:O Arról nem tehetek,hogy aki kicsit is tetszene(nem nagyok pedig annyira az igényeim,hogy ilyent találjak) az vagy nem akar semmi komolyat,vagy észre se vesz.:S Annyira meg sosem lesz elegem az egyedüllétből,hogy az apró "bíztatások" kivételével én udvaroljak a fiúnak..:)

16/L

2013. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rám rám találhatnak a lányok ha szeretnének.Csak hát katonának készülök,és sokan emiatt bele se kezdenek velem a dolgokba.

F19

2013. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bátran rámtalálhatna valaki. Milyen jól is hangzik! Nem is tudom, hogy hiszek-e még ilyesmiben. De nem lenne rossz, ha létezne...

20/L

2013. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!