Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális felnőtt embereknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális felnőtt embereknél az e-mailben szakítás?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat tudtam meg a páromról, ami nem fér össze az én erkölcsi elveimmel. E-mailben beszélgettünk mostanában, mert nem kerül semmibe.


Vita,vitát követett, és szakítás lett a vége.


Még arra sem volt méltó, hogy azt mondja találkozzunk, beszéljük meg. Ez 5 év gyümölcse. Soha nem gondoltam volna, hogy így ér véget. Hogy valaki ne személyesen beszéljen meg egy ilyen komoly dolgot, az nekem durva. Én mondtam ki, hogy elég, tünjön az életemből, de hetek óta vitázunk mailen. Nincs a mobilomon pénz, de neki ott a vezetékes, fel sem hívott.


Jól sejtem, hogy nem vesztettem semmit ennek tudatában?


2012. aug. 12. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

De te is belementél az emailben veszekedésbe...

2012. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nyilván, mivel ha felidegesít, visszaválaszolok.


Megbeszéltük még előtte, hogy eljön, de nem jött.

2012. aug. 12. 14:28
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:
Nem értem, ezt a hozzáállást, szakított és kész. Nem tök mindegy hol, hogy, és hogyan? Attól nem fog visszajönni, hogy mások azt írják, hogy ez személytelen viselkedés. Illetve attól nem fogod hamarabb elfelejteni sem.
2012. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy te tudtál meg róla olyan dolgot ami neked nem vállalható(5 évbe telt szóval nem tudom mennyire állhattatok egymáshoz közel). De végül te írtad neki hogy vége. Ő most ezért jelenjen meg személyesen hogy tényleg kimondjátok hogy vége és még veszekedjetek egyet értelme nem sok lenne. Meg te is felhívhatnád vagy más módot is találhatnál hogy elérd ha személyesen szeretnél vele beszélni. Ha megerősítést akarsz hogy jó döntés volt e a szakítás azt itt nem fogod megtudni mivel még az indokot se írtad le.
2012. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális dolog.
2012. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Elkülönítünk verbális, vokális és non-verbális kommunikációt. A teljes közlésrendszer mintegy 7%-a verbális, 38%-a vokális, 55%-a non-verbális."

A 7 százalék a száraz írásra vonatkozik, ami minden érzelemtől mentes, tehát azt képzelsz bele amit akarsz ugyanis nem látod a másik verbális ( arc mimika, test tartás, és sok más, amit tudattalan értelmezel) kifejezéseit, és nem hallod a vokális (hanglejtés, hangszín) közlés módját.

Ez kb. 6. osztályos tananyag, de felsőben nyelvtan tételben is benne volt.

Szóval nem, nem normális dolog szerintem, egyáltalán összeveszni, nem hogy szakítani.

2012. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút normális, helyzettől függően persze
2013. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!