Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogalmazzam meg finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam meg finoman, h nem csak barátként tekintek rá?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomról lenne szó. Nem tudom, hogy ő hogy érez irántam, néha tesz furcsa megjegyzést, amit akarva akaratlanul is félre lehet érteni (pl. találkozunk általában minden nap, együtt tanulunk stb, de volt azt mondta, h nagyon fáradt, de egy jó kávé és az, hogy engem láthat mindig feldobja). Nem tudom más lányoknak is mond-e ilyet, mert nyilván nem látiom minden lépését:D


Ezért szeretnék egy próbát tenni, h én elmondom neki, hogy mit érzek. Csak félek, hogy megijed, mert tudom, h nem volt még egy barátnője sem, mert nem igazán szereti az ilyen elkötelezett dolgokat.


Na szóval hogy csináljam, hogy ne legyen olyan konkrét a dolog, h ne érezze, h azonnal válasszolnia kelljen vagy ilyesmi? Talán arra rá tudom terelni a szót, h tetszik nekem vki régóta és akkor biztos érekelné, hogy kicsoda, de vhogy máshogy kéne megfogalmazni azt, hogy ő :D


2013. nov. 8. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha finoman nem megy, akkor nyersen.
2013. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És ha nyersen sem megy, akkor süsd meg!
2013. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!