Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar velem randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem randizni egy izmos, helyes pasi, ha én kövér vagyok? Elmenjek? Vagy tuti hogy átverés?

Figyelt kérdés
Facebookon ismerkedtünk meg. Ő biztos hogy valós, mert barátnőm ismeri személyesen is. Ő is látott rólam egész alakos képet. De mégis mit akar tőlem? Neki fontos az egészséges életmód, a szép test, a legszebb csajok vannak oda érte, pénze is van. Mi járhat a fejében, hogy egy nagyon kövér lánnyal akar ismerkedni?
2013. nov. 6. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Menj el nem veszíthetsz. Lehet oda akarja adni Rubint Réka Dvd jét.
2013. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet átverés, ha az akkor sajna úgy jártál.

De igazából miért ne akarna megismerni? Ha beszéltetek akkor biztos megtetszett valami benned neki. És én nem hiszem, hogy attól mert egy fiú igazán dögös attól azt várja el ő is a barátnőjétől, hogy edzett legyen. A szép fiúknak is van lelkük, úgyhogy szerintem próbáld meg :) Én is lehet arra gondolnék, hogy át akarnak verni, de mégis ki tenne ilyet?

2013. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy kövér? Nem lehet, hogy egyszerűen ez az alak tetszik neki?
2013. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán az, hogy megismert és a külsődnél fontosabbá vált számodra az egyéniséged, a személyed. Mert ugye fogyózni tudsz, ha akarsz, de téged megváltoztatni nehezebb, sőt nem is szabad a másikat megváltoztatni, vagy úgy szeretjük amilyen vagy nem szeretjük. És neki valószínűleg azért tetszel amilyen vagy, és nem a külsőd miatt.

:)

2013. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Mert veletek lányokkal ellentétben nekünk pasiknak nem minden a külső.
2013. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
majd meséld el mivolt
2013. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mi történt? VOlt randi?
2013. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
16%
Na, kinyalt végül vagy mi lett??
2013. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem mondanád el privátban hogy mi volt? érdekel :)
2013. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na mi volt ? :D
2014. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!