Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még tudunk barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még tudunk barátok lenni?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval már 5.jére és hát eléggé elvagyunk és az elején ugyvolt ,hogy csak barátok maradunk egyébb okok miattt de aztán ő se meg énsem bírtuk ki ,hogy ne csokolozzunk és egynap arról szólt hogy egyfolytába csokoloztunk.. aztán beszéltünk és egyébb okok miatt nem akart összejönni mondta hogy összejönne velem de valami miatt mégsem és ondja hogy jó volt velem jól csokolok stb..aztán megállapodtunk ,hogy folytatjuk csak barátként , DE EBBŐL LEHET CSA BARÁTSÁG? TUDJUK UGY FOLYTATNI? ...

2013. nov. 10. 08:56
 1/2 anonim válasza:
Hmm....ilyenkor kell odafogyelni a dolgokra...addig nehogy beleszeress amíg nem fix h ti járni fogtok..mert általában ilyenkor derül ki hogy más csaj miatt nem akar járni..vagy fél h mások megtudják..stb nagyon sok variáció lehet...az is lehet hogy még várni akar ..megtudni milesz..szerintem ha semmilyen rossz dolog semmilyen csaj nincs a háttérben akkor ebből több is lesz egy idő után mint barátság.. néha a barátságból lesz a szerelem:D de amíg nem állapodtok meg abban hogy csak egymással és mással nem addig a csókon kívül nem érdemes mást csinálni..nehogy az legyen h utána ott lettél hagyva...vagy esetleg HA van másik csaj akkor téged megkapott..de azt nem..akk te mehetsz arréébbb a csaj jöhet...nem ismerlek titeket nem mondom h ez tuti így van csak megjegyezteem:D
2013. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ANNYIRA igazad van! Otthagyott egy másik lányért:) és már barátok se vagyunk , de nem szerettem szóval ez a szerencsém!
2013. nov. 13. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!