Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 3eve baratok vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3eve baratok vagyunk, de tudom es erzem h tobb ennel, reszemrol es reszerol is. Hogy gondoljatok, lehetne ebbol meg kapcsolat? Vagy mar tul sokmindent tudunk egymasrol? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
februarban lessz 3eve h kozelebbrol ismerjuk egymast.Sosem jartunk mert messze lakott tolem de csokoloztunk parszor,es mindig is megvolt az az egymas iranti erdeklodes.Tavaly ide koltozott es tobbet talalkozunk, beszelunk.3eve mar h kozos a multunk, hiszen annyi minden tortent mar,nagyon jol ismerjuk egymast (a nyaron, mamamnal 1 honapot toltottem, o is a nagyszuleinel volt es minden este beszeltunk es egymashoz mentunk at csak ugy dumalni,ezert mindenki ugy is tudta h jarunk) itt tobb van mint baratsag, de furcsa,tudom h megkellene beszelnunk de akar hanyszor talalkozunk nekem egy szo se jon ki a szamon.:( olyan bonyolult minden, nm ertem mar:(
2009. nov. 24. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos van rá esély, hogy összejöjjetek. Talán azért nem tudsz megszólalni mert izgulsz. Csak az lenne rossz ha összejönnétek és később meg szakítanátok, ki tudja, hogy utána lehetne-e barátság.
2009. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen vegul is volt olyan h csokoloztunk s akkor utanna ugy dontottunk h elronthatnank a baratsagunkat es jobb h ha tobbet nm fordul elo...de en nagyon is ragaszkodom hozza es elegge nehez...abban remenykedem h meg van idonk es h a kesobbiekben kicsitt idosebben tobb remenyt latok benne..:)
2009. nov. 24. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hu amikor megcsokoltatok egymast mit ereztel? S utana miert dontotetek ugy hogy nem fojtatjatok? feltetek attol hogy mi kovetkezik es beparaztatok! az nem jo... probald meg ujra ugorj at hozza es egy adaando alkalommal csokold meg mutasd meg neki, hogy mit erzel iranta! Ha ugyanugy erez akkor viszacsokol ha meg nem remenykedj hogy a baratsagotok annyira eros , hogy tulelje ezt... vagy ugy is megjatszhatod utana, hogy csak vicc volt... de ezt csak te tudud, hogy mit erzel iranta, s, hogy akarod e?
2009. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a segitsegeket:) megprobalom azt a puszist ha ugy adodik alkalom:)
2009. nov. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!