Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mi lesz vajon? Végig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi lesz vajon? Végig játszuk mégegyszer ugyanezt vagy tudunk barátok lenni?

Figyelt kérdés
Nyáron összejöttem az egyik fiú havaerommal(fogadott bátyóm volt).2hét után szakitottunk,majd egy hónapig külön voltunk,egy hónapig együtt és most sajna megint szakitottunk.A srác a két járás között sokat gondolkozott azon,h újra együtt legyünk,mert még mindig tetszettem neki,meg érdeklődött utánnam.tegnap mikor szakitottunk egyik percben úgy beszélt,mint aki biztos a döntésében,a másikban meg mint aki nem.Azt mondtaha az eszére hallgat akkor nem folytatjuk,ha a szívére akkor igen.meg mondom neki,h már kétszer összehozott minket a sors.erre lehet lesz harmadik,ki tudja.most meg,h szeretne velem jóba lenni és mikor irtam neki,h ezt már egyszer végig játszottuk nem irt rá semmit.Azt tudom,h szeretett és én is sőt.De a sok kis hülyeség miatt szétmentünk.Szerintetek mit csináljunk.ő 21,én19
2010. okt. 5. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeségek miatt mentetek szét? Mondj példákat, mert nem mindegy hogy miken veszekedtek.
2010. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyerekek vagytok még, ez a pasi meg nem túl férfias ezzel a jajnemistudommilegyen... ezt még nőben is utálom, nem hogy pasiban.

És nem, nem tudtok barátok lenni, mert férfi és nő között nincs barátság. Ékes bizonyítékai vagytok ennek.

2010. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!