Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek a randira? Elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a randira? Elso randim (netes ) lenne ma, meg nincs 100% ra lebeszelve- tehat nem vagok at senkit, de ne tudom elmenjek-e?

Figyelt kérdés

Az az igazsag, hogy kicsit belefaradtam mar...

Sok randim voltam mostanaban, aki nekem tetszett, az soha nem jelentkezett utana, aki meg nekem nem az nyomult volna.

Mit tegyek?

25 L


2013. nov. 10. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, lehet hogy ma találkozol életed szerelmével...
2013. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Menj el próbáld ki hátha
2013. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Csak ha nem fáradtál még bele nagyon.
2013. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

menj,egy próbát meg ér

legalább kimozdulsz:))

2013. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Tetszik a másik, vagy sem? Én még nem találkoztam netről senkivel, egyszer volt megbeszélve, de visszamondtam, mert az arca nem tetszett végül a másiknak. Sokat őrlődtem, de visszamondtam.

Ha tetszene a másik, megfogna, simán benne lennék. Neked tetszik? :)


24/F

2013. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Jaj,egyszer én is voltam így.Valahogy jó lenne megtudni, hogy áll-e egyáltalán a tali,egyébként ha nincs lebeszélve 100%-ra akkor szimplán ne menj el,ha nem keres a tali ügyben ma,akkor felejtős a dolog!!!
2013. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem igazan tudom, hogy tetszik-e, nincs semmi hu meg ha mikor megnezem a kepet, atlagos.

A sok sok csalodas utan egyszeruen nem tudom, hogy pazaroljak-e energiat ujra :(

2013. nov. 10. 13:44
 8/22 anonim ***** válasza:

hat ha ma lenne a tali es még nincs 100%ra lebeszelve, akkor gyanus, hogy nem erdekled annyira.

Az en randiaim, 1hettel elotte leszoktak lenni beszelve.

20l

2013. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Annyit beszeltunk, hogy ma talalkozunk, de se ido, se hely, semmi nem lett lebeszelve. Mindez par napja volt.
2013. nov. 10. 13:46
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen ma lenne, semmi konkret meg. Varja, hogy szoljak. De nem szoltam meg, orlodom.
2013. nov. 10. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!