Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13éves vagyok . és segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves vagyok . és segítséget akarok kérni, szeritnetek?

Figyelt kérdés
nagyon megszerettem egy 17 éves fiút és ő is engem . Együtt voltunk 1 hónapig , de én szakítottam vele mert nem tudtam ,hogy mit érzek.. (később kiderült ,hogy rosszul tettem , mert csak szenvedtem nélküle)Eleinte amikor megismerkedtünk mondtam ,hogy nem mert nagy a kor különbség ..de még is megszerettem..( mert olyan aranyos üzeneteket küldött nekem..) ő miattam leszokott a drogról ... de amikor szakítottam vele vissza állt rá... de most újra beszélünk... de neki már más szükségletei is vannak... szerintetek?
2013. nov. 10. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13 éves nem biztos hogy jó választás egy 17 évesnek. Szex szempontjából.
2013. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdésed visszamenj-e egy 17éves drogos sráchoz, aki meg akar dugni. A válaszom nem!!!!!!!!
2013. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zotanbro ***** válasza:
eleted nagy szerelme!!!
2013. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hagyd a pcsába
2013. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és ha nagyon szereted?
2013. nov. 10. 18:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy még, GYEREK! Ráérsz majd fiúzni 4 év múlva. Gondolom a szüleid sem repesnének az örömtől, ha egy drogost vinne haza a kislányuk.
2013. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jó nem sülhet ki abból, ha egy 17 éves drogossal összeállsz. Ilyen fiatalon még rengeteg esélyed lesz megtalálni az igazit. Szerintem még bármilyen párkapcsolathoz túl fiatal vagy, nemhogy egy zűröshöz.

26/f

2013. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Később majd megbánod, hogy neki adtad oda, ebből nem lesz hosszú kapcsolat.
2013. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
èrtem èn, h a hormonok, meg a kamaszkor stb.... de komolyan egy drogos suttyòval kèpzelted el az elso egyuttlètet? gyerekfejjel? mèg normàlisan megèlni sem tudnàd a szexet, mert gyerek vagy. a drogos hulyegyerekrol meg ne is beszèljunk. mit tudna nyùjtani? gondolkozzàl màr, apàd-anyàd helyèbe adnèk èn neked akkora pofont, h egybol elfelejted ezt a remek otletet!
2013. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de viszont arra a felfogásra jutottam ,hogy ha szeret megvár engem ha nem akkor keressen olyat aki megteszi neki...
2013. nov. 10. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!