Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nagyon aggódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon aggódom a tesóm miatt, hogy valami rosszba keveredik!

Figyelt kérdés

Olvasgattam a hugom leveleit az ebneveldén (tudom, hogy nem szabadna, de tud róla :)) még csak 10 éves, és máris levélszexről és randizásokról van szó. Olyanokat ír, hogy "Szia, nem akarsz velem járni?" -ismeretleneknek. Féltem, hogy valami bajba kerül. Próbáltam vele beszélni erről, de nem úgy tűnt, mint aki megfogadná a tanácsomat! Most tiltsam el a gépemtől, vagy mi?

L/15


2009. nov. 17. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak ismerkedik nem gond. Szüleidnek szólj és nem árt néha csekkolni a levelezését. Egy csomó pedofil vadászik az ilyen oldalakon (olvasd el Tvrtko-tól a Fertő c könyvet).
2009. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ez megnyugtat, én már 10 évesen chat-eltem. és nem velem egykoruakkal. és egyszer egy pasi leirta, h milyen a szex, meg stb. én kérdeztem.. vagy varj, lehet h az 13 évesen volt. na mind1, szal eléggé korán, sajnos. én frászt kapnék, ha a gyerekemet ilyenen kapnám rajta. sztem szépen magyarázd el neki, h ez mennyire veszélyes. esetleg kitalálhatsz egy esetet is, ami pl. veled történt meg, h netes randira mentél, és vmi idősebb pasi várt ott, pedig fiatalnak, meg huuu, de jofejnek adta ki magát. nem szép dolog a hazugság, de azt hiszem, h ebben az esetben elég hasznos lenne.
2009. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen ez elég abnormális dolog.Nem old meg semmit a géptől való eltiltás inkább szólj a szüleidnek hogy jobban figyeljenek arra, hogy mit is ügyködik a húgod számítógépen!10 évesen nem ezen kéne hogy járjon a húgod esze...
2009. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az kemény, én már annak nem örülök, h a 10 éves unokahugom a gépen játszik, nem h ismeretleneknek írogat.....

Ne is haragudj meg de ha nem beszélsz vele jó agy ribanc lesz belőle,nem soká sőt lehet már most is így küldi a való világban is:S

Szal szerintem beszélj vele,nem kell totál eltiltani de....

2009. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Barátök köztös példát elevenitsd fel neki:D
2009. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
van webcamja? akkor izgulhatsz, mert lehet masztizni fog valami idióta pedofilnak.
2009. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

1 dolgot még mindig nem értek....

MIT SZÓLSZ BELE??!!!

a hugod élete, 10 éves, ár nem kis lány és (valszeg) ő is tud a pedofilizmusról stb.

a webcamosról ne is beszéljünk, lehet h a 10 éves lány fiatal, de nem tudatlan, és nem hülye!

most 13 vok de ngem 2 évvel ezelőtt a bátyám rohadt hassónlóval vádolt...fölöslegesen!

lehett h nem akar élete végéig apáca maradni... erre ne gondoltál?!!

2009. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Helló, kislány. ;) Camozzunk már egyet. :P
2009. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát mi az hogy mit szól bele, mivel a testvére szerintem az aggódása teljesen jogos... na meg nehogymár 10 évesen azon töri a fejét h nem akar apáca lenni x) A kérdésre válaszolva én is a szülös-megoldást választanám
2009. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj kedves 13 éves kisgyermek, de abszolút semmi közöd ahhoz, hogy én mennyire aggódom a tesómért. örülnöd kéne, hogy a bátyád is hasonlóan viselkedett. Semmit sem tudsz arról, hogy ő mennyit tud és miről, hogy mennyire naív, szóval légyszíves fogd be ^^
2009. nov. 17. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!