Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy ilyen gazdag lány? Többi lent.

Figyelt kérdés
Csóró alak vagyok, nincs semmi ingatlanom se, egyetemre járok. Csak a szüleimnek van egy háza és ennyi is. Miért hajt rám egy gazdag lány? Nem is merem elmondani a szüleimnek itthon. Volt már valaki így?

2013. nov. 12. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert nem érdeklik az anyagi dolgok? :D képzeld, van pár lány, aki nem a pénzre hajt ^^ :)
2013. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
1 válaszoló ritka az ilyen lány én is hasonló cipőben járok mint a kérdező csak nincs csajom :D
2013. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2. Nekem meg most pont olyan srác tetszik, aki gazdagabb nálam. Nem vagyok szegény, de azért még is csak tanár fia, viszonylag menőnek számít. De annyira nem érdekel hogy mennyi pénze van, milyen a családja, mert csak is őt szeretem, nem a pénztárcáját. Fordított esetben is volt már példa.
2013. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem kell azzal törődni, hogy mennyi pénze van a családjának vagy neki. Azt kell nézni, hogy mint ember milyen. Milyen a személyisége, intelligenciája, hogyan viselkedik, kedves.... :)
2013. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2. És ezt el is kéne nekünk hinni???
2013. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
bocsánat, 3. válaszolónak írtam
2013. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5: Úgy látom akkor még nem tapasztaltad meg, milyen az igazi szerelem :) nem az a fontos, hogy mennyi pénze van valakinek, hanem a tényleges emberi értékek. És ez belül van, nem a pénztárcában.
2013. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek a hetedik válaszolóval.
2013. nov. 12. 13:54
 9/17 anonim ***** válasza:
azért mert öt nem érdekli mennnyi pénzed van vagy nincs. Neki van ezért nála ez nem szempont. Nekem is volt olyan pasim aki jóval szegényebb családból származott mint én.
2013. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hármas... Tanár és gazdag? Ez manapság paradoxon, vagy tényleg atom csóringer vagy. Már bocsi. :S
2013. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!