Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelítsek meg egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek meg egy olyan nőt, akinek már nagyon régóta nem volt párkapcsolata? Többi lent.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és nekem sem volt már egy ideje barátnőm, de ez a nő teljesen kikészít. Vad, független és kifejezetten okos, nem lehet irányítani. Senki nem mer kezdeményezni nála csak távolról csodálják, mert nagyon gazdag. A barátaim hülyének néznek, hogy megakarom próbálni. Hogy lehet egy ilyen lányt megközelíteni?

2013. okt. 3. 20:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Gyalog!
2013. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nézz ki nagyon jól, és legyél még nála is gazdagabb! Ha egy csajnak sokáig nincs senkije, az azért van, mert nagyon válogatós, és csak a legjóképűbb, leggazdagabb pasiknak ad esélyt.
2013. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk elhívod valahova, de olyan helyre ami nem hétköznapi ( az "igyunk meg valamit" kilőve, nagyon sablonos).

Mondjuk bowlingozni, vagy piknikezni egy nagyon szép helyen, wellnesselni, egy művészeti kiállításra, színházba akármi (ha tudod valamiről, hogy kifejezetten érdekli).

De előfordulhat, hogy az a típus, aki szeret kezdeményezni és azért nincs senkije, mert ő szemeli ki magának aki kell és megy oda hozzá. Ha meg nem talál olyat aki vonzaná, inkább egyedül van.

Mert én pl. ez a típus vagyok.

2013. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a csaj, hogy senki nem mer kikezdeni vele?
2013. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
22 éves. A 3. válasz tetszik. 2. válaszoló: tőle gazdagabb ember a környéken nincsen. Akkor a te logikád alapján senkivel sem jön össze? Úgy gondolkodsz, mint néhány haverom és szerintem ez hülyeség.
2013. okt. 3. 21:02
 6/27 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen beképzelt libáktól inkább távolodjál, mert te fogod megszívni.
2013. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Utolsó honnan veszed, hogy beképzelt? Nem is ismered...
2013. okt. 3. 21:08
 8/27 anonim ***** válasza:
Akkor nem a környékről választ pasit. Általánosan igaz, h a csajok nem jönnek össze náluk szegényebb pasival, mert az nem tudja a seggük alá tolni ugyanazt, amit apuci.
2013. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

#8 ez is hülyeség :D


Kérdező: legyél őszinte. Azzal sosem lehet mellélőni. :)

2013. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

szerintem ugyanúgy közelítsed meg, mintha nem lenne gazdag.

fiatalok vagytok még, úgysem fogtok összeházasodni, szóval a pénz nem számít. flörtölj vele, bókolj neki, stb. hívd el valahova, legyél vicces (de csak ha mások szerint is van humorérzéked, ha nincs, akkor ne erőltesd), figyelj oda rá.

2013. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!