Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek-e virágot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek-e virágot, és ha igen milyet?

Figyelt kérdés
ELső randi egyben első személyes találkozás is, főleg lányok véleményére vagyok kiváncsi mennyire örülnétek neki. Maga a randi ugy fog kinézni hogy előbb beülünk valahová, utánna mozi, csak hogy mégis húzgálnia kell majd magával, meg egyébként is mi a véleményetek? Vagy más ötlet virág helyett? az is jöhet :) 22/f

2013. nov. 12. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
semleges színű rózsát! véletlenül sem vöröset...
2013. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a randi úgy ahogy van, nem tetszene (mozi, első randin??), szóval a virág nem oszt, nem szoroz. Személy szerint én mondjuk nem szeretem az "első randira vigyünk valamit" felfogást, a felszínességnek még csak a látszatát is kerülöm, rettegek a sablonos, illik dolgoktól :)

Ha ráadásul étterembe ültök benne, a lány részéről nekem garantált lenne az egész estés feszengés, nem tudnám elengedni magam. Moziban nem is lehet ismerkedni, beszélgetni, de kapásból lehet legalább azon izgulni, ki fizessen.

2013. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy marcipán virág? Azt el tudja rakni a táskájába és nem kell hurcolászni! :)

Meg vagy megeszi vagy elrakja emlékbe! Ha esetleg összejön még évvekkel később is meglehet!

2013. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2.: Nem is csak moziba megyünk, leírtam hogy előtte beülünk valahová, beszélgetni is lesz alkalom, de amúgy meg ha jól sikerül bese muszáj menni a moziba
2013. nov. 12. 17:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ha virágot viszek az nem azért lesz mert úgy illik, hanem mert kedveskedni akarok. Így tettem fel a kérdést is, örülne-e neki nem pedig illik-e
2013. nov. 12. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
persze a virágnak én örülnék. mondjuk fehér rózsa vagy valami különleges
2013. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!