Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 napja találkoztunk először úgy hogy megbeszéltük a talit, én nála voltam. Filmet néztünk, közben feküdtünk az ágyon. Semmi érdekes nem volt, de csomószor ölelgetett és simogatott meg ilyenek, mielőtt nála voltam azelőtt is mindig nagyon aranyosakat írt facebookon meg csomószor ő írt rám, viszont azóta szinte nem is beszéltünk. Tetszhetek neki? Akarhat tőlem valamit? Nem értem

14/L a fiú 15



2013. nov. 13. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeringem tetszel neki, csak egy kicsit félénk hogy ezt megmondja.... :)
2013. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zotanbro ***** válasza:
ráirtal miota randiztatok? ha nem akkor lehet azert nem ir vagy csak negakart dugni.. bar nem ismerem a sracot.
2013. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én ráírtam vissza is írt, de nem sokat beszéltünk :/
2013. nov. 13. 18:30
 4/7 zotanbro ***** válasza:
hat ha miutan te rairtal es azota nem irt akkor hagyd...
2013. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
könnyen adod magad,hogy ha rögtön szobára mész vele, még ha csak filmeztek is...
2013. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nem adom könnyen magam egyáltalán, ne értsd félre!:)
2013. nov. 13. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor mi anno az első barátnőmmel filmeztünk, átöleltem hátulról és szinte végig puszilgattam a film alatt. Ő nagyon értékelte.:)
2013. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!