Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a titka ezeknek a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka ezeknek a csúnya de népszerű nőknek? Akik bármelyik pasit megkapják.

Figyelt kérdés
Ismerek sok ilyet, nekem is volt egy ilyen barátnőm középiskolában. Ő például kövér volt, szemüveges, az arca sem volt különösebben szép. Mindig kinézett magának egy fiút, aki megtetszett neki éppen, és azt az illetőt mindig el is csábította. Pedig átlagos, sőt jóképű fiúkról volt szó. De mégis hogyan csinálta? Senki sem értette hogy mi a titka. Hiszen nem arról volt szó, hogy azokból válogatott akik neki udvaroltak, hanem ő azokat szerezte meg akiket kiszemelt magának, annak ellenére hogy csúnya lány volt. Aztán felnőttként egyre több, és több ilyen nőt ismerek meg...Akik az előnytelen külsejük ellenére meghódítják a jóképű, befolyásos, 26-35 éves férfiakat. Nem rosszindulatból kérdezem, csak saját magam elég sikertlen vagyok a pasikkal, és nagyon érdekel mit tudnak ezek a nők.
2013. nov. 14. 10:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
mennyien szopnak
2013. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, kicsit off, de nem tudom megállni: nőként mondhatom, hogy a 9-es válaszoló nagy igazságot írt most le. :)
2013. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

" És nagyon igaz, hogy a lányoknak kevésbé fontos a külső mint nekünk. Ha egy jó személyiséggel meg tudod fejelni, hamar eltűnnek az úszógumik, a borosta, a kevésbé divatos öltözködés és kívánatossá váltunk a szemükben."


Vannak ilyen igénytelen nők, igen. De ne áltassa magát egyetlen férfi sem azzal, hogy bármilyen troll kinézetet képesek vagyunk elnézni, sőt, kívánni. A legjobb esetben is csak toleráljuk ezeket, mert szerencsére nincs farkunk ami irányítson az agyunk helyett, de egy dagadt, szarul öltözködő, igénytelen férfit egyetlen nő sem fog kívánni csak azért mert nem egy tuskó aki megveri ha nincs behűtve a sör a meccshez. Adjatok magatokra, mert nem csak nektek számít a külső, sőt. Vagy ha jó az, hogy a csajotok nem kíván, csak azért dug veletek mert az elérhető kínálatból még ti vagytok a legkevésbé szarok, akkor hajrá, lehet így élni, de ez csak önáltatás level 9000.

2013. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már leírták, amit leakartam. A kulcs a kisugárzás.

Én is ismertem szép lányokat, viszont olyan szinten kis szürke egér benyomást keltettek minden ember tekintetében, hogy senki sem szólt hozzájuk, nem érdeklődött felőlük, mert unalmasak voltak, de a szépségük az meg volt. Viszont volt olyan osztálytársam, akinek abszolút nem volt bombanő kinézete, sőt, hurkás volt, husis, az arca se volt olyan szép, több ember szerint. Mégis tök jó fej volt, közvetlen, nyitott, tök barátságos típus, és aranyos csaj. Egyszóval a személyiségével felkeltette a fiúk érdeklődését, sőt még a lányokét is, olyan szempontból, hogy tök jó barátkozni vele. Mégis minden fiú utána loholt, mint valami pincsikutya, a tenyerén hordozta őket. Elég sok fiúnak tetszett, osztályon kívül is. Erre mondják azt,hogy a belső megtudja szépíteni a külsőt. Hiába vagy szép, gyönyörű lány, vagy jóképű, sármos pasi, ha a kisugárzásod egyenlő a nullával, nem sokat érsz.


A külső nem minden :)

2013. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De persze ami nagyon fontos, az az ápoltság, és igényesség is.
2013. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az ápoltság fontos. Az, hogy van néha borostás (ha férfiről van szó), vagy nem a legújabb divat szerint öltözködik, vagy nem tökéletes az alakja, csak a borsónyi agyú kis csitriknek, vagy a sekélyes lelkivilágú pasikezdeményknek.

Engem mindig helyes srácok környékeztek meg, akik közül a többség még normális, rendes is volt. Aztán ki hódított el előlük? Egy alacsony, kövérkés, nem túl helyes arcú, kopaszodó férfi, ő lett az első igazán nagy szerelmem. Pedig én pont azért nem találtam magamhoz valót nagyon sokáig, mert túl igényes voltam. Addig nem is tudott senki megfelelni az elvárásaimnak, pedig volt elég!

Ja, hogy én a valódi emberi minőségre és nem a divatos ruhákra? Ez megint értékrend kérdése. :)


Emlékszem, akkor is mindenki azt kérdezte: ugyan mit tudhat ez a pasi? :D

2013. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki nem túlzottan szép vagy vékony,lehet ápolt,csinos,igényes,és egy szerethető,kedves személyiség.Ismertem modellalkatú,szép arcú sportoló csajt a környezetemben,akivel ha váltottál két mondatot,oylan érzésed támadt,mintha egy nagyképű kölyökkel,vagy egy jégheggyel beszélgetnél.A legtöbb pasinak ő csak egy haver volt,sem x évvel ezelőtt nem volt kapcsolata,sem most nincs.Engem folyamatosan lenézett,nekem viszont sosem voltak ilyen gondjaim az alacsony termetem,széles csípőm,heges arcom ellenére sem.Egyik pasim volt csúnya,a mostani meg különösen nem,és ez nem csak az én véleményem.Talán mert én lelki oldalról közelítettem meg a dolgot,és a mai napig törődöm vele,mikor mit érez és gondol,gondoskodom róla,figyelek rá,ő is ugyanezt adja vissza.
2013. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A vége lemaradt:

Férfiaknál is sokszor tapasztaltam már, hogy többet számított a kisugárzása, a viselkedése, a jelleme egy nőnek, mint az hogy esetleg kövérkés, vagy "deszka", esetleg nem a legszebb arcú.

Nem kis szerepet játszik az sem, hogy ki mekkora önbizalommal indul neki az ismerkedésnek.

2013. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A 18. a 16-hoz jött még. :)
2013. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Semmi titka nincs szerintem, egyszerűen nyiltabban allhat a szexhez és nyomulósabb,mint az átlag nő.

Hidd el egy jól kinéző fickó nem égetné magát egy dagi nővel hosszutavon,akármekkora kisugarzása van (szarul hangzik tudom,de igy van)

2013. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!