Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Hogy tudnék versenyb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy tudnék versenybe szállni egy bomba/fullos nővel? (Több lent. )

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akibe szerelmes vagyok már jó pár éve. Sajnos ő kapcsolatban van, egy nagyon szép lánnyal. Lehetnék gyerekes, féltékenységből szidhatnám a csajt, de tényleg gyönyörű, ezzel pedig nem tudok mit kezdeni. Magamat is szépnek találom, nagyképűségtől mentesen... de ez a lány simán leköröz.


Kezdetben azt reméltem, hogy ez egy rövid kapcsolat lesz, és a csaj majd dobja, aztán keres valaki mást... de nem történt meg, még mindig együtt vannak...

SŐT! A lányt ismeri unokabátyám, és kifaggattam róla. Azt mondta, hogy azért a csajért mindenki odavan (hú, micsoda újdonság...) de egyáltalán nem pasizós típus, inkább az az otthonülős fajta... és 23 éves létére 1 pasija volt eddig ...


A kérdésem az lenne, hogy nulla eséllyel indulok? :/

Vagy a külső nem minden? Nem is tudom, elsősorban, hogy fiúknak vagy lányoknak kérném a tanácsát... ez annyira patthelyzet... :/


2013. nov. 18. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem patthelyzet, van egy boldog párkapcsolat, és vagy te, aki szépen elmész és keresel magadnak egy független férfit.
2013. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyzet. Értelmetlen erőlködnöd.
2013. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az esélyed közel nulla, mert friss kapcsolat, ekkor az ember jobban elvan a párjával, rózsaszín köd stb...


A külső a legkisebb gondod. Azért nem vagy verseny képes, mert egy friss jól működő kapcsolatba akarsz belerondítani. És hát ebbe a legnehezebb.

2013. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Külső nem mindegy, de miért nem keresel valaki mást?


Ú beleszerettem így-úgy-amúgy, vártam rá évekig, aztán

pedig jönnek a kérdések, hogy elmúltam 30, miért nincs

még senkim?

2013. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem annyira friss a kapcsolatuk... már majdnem egy éve együtt vannak... Vagy ez frissnek számít?
2013. nov. 18. 00:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még esélytelenebb. 1 év már komoly. Itt elszállt minden lehetőséged.


Keres egy olyat téged viszont szeret.

2013. nov. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos, a bomba, fullos nökkel nem nagyon lehet versenyezni
2013. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem minden, de úgy néz ki, hogy emellett ő még egy normális, rendes lány is és ez már egy tartós kapcsolat. Én nem igazán próbálkoznék. Már azért sem, mert egy ilyen kapcsolatba nem rondítanék bele.
2013. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De a kapcsolat elején a rózsaszín köd miatt nincs esélyem, 1 éves kapcsolatnál meg az miatt, mert komoly? :(


Nem lehet, hogy azért van együtt egy ilyen lánnyal, hogy a haverjainak menőzzön vele? :/ Vagy nem tudom... de pasiknál azért ez megvan, nem?

2013. nov. 18. 00:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan úgy gondolkozol, mint a férjem volt barátnője. :) Egyáltalán nem biztos, hogy csak a külseje miatt van együtt azzal a lánnyal.
2013. nov. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!