Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mien az első randi mien...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandra2000 kérdése:

Mien az első randi mien érzés? Mien az elsőcsók?

Figyelt kérdés
Nem sokára randizni fogok egy fiuva akit igazán szeretek! De nem tudom mien az első csók agy az első randi! Segitsetek
2013. nov. 20. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd megtudod! Senki sem tudta előre... :)

Ui.: kérlek tanulj meg írni... Ez borzalom...

2013. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez olyan érzés amit kindenkinek saját maga kell átélnie, sajàt tapasztalotokkat..de hidd el? jólesz!
2013. nov. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a "mien"??
2013. nov. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont OAN!
2013. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem nemrég történt meg

hát... nem mondom hogy rossz, de úgy sokkal nagyobb dologra számítottam :) kicsit olyan semmilyen... de persze azért jól esik, jó érzés :) az első gondolatom az volt, hogy milyen pici a másik szája :D valahogy nem így képzeltem el


20/F

2013. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez egy olyan érzés amit normál esetben 18 évesen kéne megélned és nem 13 évesen...


Neked még a legnagyobb problémád a helyesírás 3asnak kell hogy legyen...

2013. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!