Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SEGÍTSÉG! Tetszik a haverom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Tetszik a haverom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben ismertem meg és azóta egész jól összehaverkodtunk. De az utóbbi pár hétben én kezdek többet érezni iránta...

A barátságát nem akarom elveszteni!

20/L



2013. nov. 20. 13:08
1 2
 1/11 II.Dartheon ***** válasza:
szerintem ezt mondd el neki így.. mondd azt, hogy te többet érzel iránta, de nem akarod elveszíteni a barátáságát, és tartasz tőle h nem viszonozza azt a többlet érzést, amit te érzel iránta.
2013. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De félek, hogy utána már nem lenne olyan közvetlen a kapcsolatunk:/ vagy próba szerencse?:)
2013. nov. 20. 13:16
 3/11 Laylah ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert pont ebben a cipőben vagyok én is... Ugyanakkor ha kikosarazna, akkor túl sokat veszítenék: gólyatábor óta nem nagyon szedtem össze új ismerősöket a szakomról, azokkal vagyok, akikkel akkor összekeveredtem. 3 ember van, akivel el tudok dumálni, ebből kettő a baráti körünkből van, egyikükbe vagyok szerelmes. Ha elmondanám neki, és negatív visszajelzést kapnék, nem elég, hogy magam alatt lennék, de az is biztos, hogy nagyon hosszú ideig nem állna velem szóba, ami ugye azért problémás, mert velük vagyok majdnem minden óránkon, más ismerősöm meg nem nagyon van...
2013. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próba szerencse, mert nehogy ezen bukd el a tuti fickót!
2013. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
S ha visszautasít? Akkor lesz "néhány" kellemetlen pillanatom, mert majd nem egymás mellett van a szobánk a koliban:/
2013. nov. 20. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Nem fog elküldeni.
2013. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a haverod fiú te meg lány vagy akkor mit csodálkozol ezen?

Szerintem neki kezdettől fogva tetszettél, de félt komolyabban kezdeményezni, inkább maradt a biztonságos haver státuszban mindíg a közeledben.

Mi férfiak nem haverkodunk olyan lányokkal aki nem tetszik, hanem ha úgy látjuk, hogy egyelőre még jobb nem közeledni addig fenntartjuk a haveri viszonyt várva a megfelelő pillanatot.

23F

2013. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Laylah ***** válasza:
Azért ez nagyban függ a fiú jellemétől is. Az enyém tényleg esélyes, hogy amíg egyetemre járunk, kerülne...
2013. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom:$

Lehet, hogy megpróbálom, de annyira zavarba ejtő!!

Még sose éreztem ilyet...(tudom, gáz..de ez van:/)

2013. nov. 20. 14:29
 10/11 anonim válasza:
Nekem nem frissek ezek a dolgok utoljára a gimiben voltam szerelmes a legjobb barátomba. Komolyan szerettem. Összejöttünk jártunk egy darabig talán 9 hónapig és szétmentünk mert rájöttünk hogy annyira jóbarátok voltunk, hogy nem úgy viselkedtünk mint egy pár. Inkább mint egy haver. Semmi kapcsolatra méltó nem volt az egészben. Megutáltuk egymást azóta nagyon. Mikor hajítottuk a másikat megkeseredett a barátság és végleg eltűnt. De az igaz hogy a fiúk azért szeretnek barátkozni a lányokkal mert így könnyebben lehet kapcsolatot kialakítani. Bár kockázatos egy barátságot tönkretenni, azzal hogy szerelmet vallasz, de ha nem teszed meg akkor az idő fog végezni ezzel. Nem fogod bírni hogy barát legyen így majd lehet te fogsz távolodni. Ha meg bnője lesz szenvedni fogsz. Nincs olyan kiút ami azt igazolná hogy jobb lesz ha hallgatsz. Ha jó fej, megérti és megdumáljátok, ha nem akkor kerülni fog, vagy a harmadik opció: járni fogtok. Aminek meg kell történnie az megfog. Bátorság!
2013. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!