Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Örök téma. Melyik nemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök téma. Melyik nemnek számít jobban a másik fél külseje?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mindig azzal jönnek az ide írkálók, hogy a férfiaknak számít jobban a nők külseje, mint sem fordítva. Lehet. De mikor itt csúnya pasis kérdés van, akkor a ronda fiúk állandóan leírják, hogy ez nem igaz és a nőknek sokkal inkább fontosabb, hogy a párja magas társadalmi státuszú és vonzó legyen. Úgy tűnik, hogy mégis nekik van igazuk és hiába bántják őket, hogy ez nem igaz?...Ronda pasik félelme tehát jogos lehet, hogy egyedül maradnak...


[link]


2013. nov. 22. 19:08
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:

sosem érdekeltek a kutatások meg több millió ember megkérdezése meg véleménye, nekem számít a külső mondhatni eléggé.

Akinek meg ez nem tetszik h így vagyok vele , az nem érdekel.

2013. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, nyilván.
2013. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz,a mai világban kik vannak nagyobb többségben párkapcsolatban?Kiknek nem kell semmit tenniük érte?Kik után rohangálnak napi 50-en? sorolhatnám még,mert van még pár dolog,de elég egyértelmű. :)
2013. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
velvet... hmmm.
2013. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Én úgy gondolom, h mindkét nemnek számít a külső, nagyon is...
2013. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Valaki ezt írta a cikk alá kommentként.


,,sz.r a cím. nem a ruha számít, hanem, hogy az látszik-e, hogy pénzes. és ezt már a ruhákból jól le lehet szűrni.

van két k..va drága márkás áutfitem, mindig abba megyek csajozni, pedig egy utolsó kis csóró vagyok, de a sok pénzéhes ... beszopja, így könnyen megvan a péntek és szombat esti numera. imádom, hogy a nők ennyire egyszerűek


Most ez lehet ronda megnyilvánulása az illetőnek, de van rá egy jó példám. Volt nekem egy barátom a fősulin, aki szegény volt, de volt 2-3 jó ruha kollekciója, amit kapott a nagybátyjától. Mindig abban ment le csajozni és legtöbbször sikere is volt. Mindig azt mondta, 3-4 napig együtt vagyok a lánnyal, többször lefekszem vele, mikor meg rájön (mert előbb utóbb rájön), hogy nincstelen szoknyavadász vagyok, akkor lelépek és jól kihasználtam a csajt. Az volt a pláne, hogy sok okos csajt tett így magáévá, akik a fősuli húzó egyéniségei voltak egyébként. Az mondjuk igaz, hogy a csávó pokoli jóképű volt, de a ruha még sokat dobott rajta.

2013. nov. 22. 19:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, haverom meg lement kondiból szakadt büdös cuccban bulizni és hazavitt egy fullos csajt. Felesleges bekorlátoznod magad.
2013. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na persze...Meg kisnyúl.
2013. nov. 22. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnél mérvadó a külső az esetek nagy többségében.
2013. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint a férfiaknak. Csak általában, persze. Egy enyhén túlsúlyos, nem túl helyes pasi, aki magabiztos, laza, vicces, jó szövege van, általában könnyebben talál nőt, mint egy hasonló adottságokkal rendelkező nő pasit. Hosszabb kapcsolatban hamarabb szakít egy férfi, mert a párja meghízott, vagy túlságosan lefogyott, vagy bármi miatt nem látja már annyira szépnek. Egy nő, hosszútávú kapcsolatból ritkábban lép ki azért, mert a párja egy kis pocakot eresztett, vagy kezd kopaszodni.


Természetesen mindenre van ellenpélda, találkoztam is már ilyennel mindkét nemnél, tehát akinek nem inge, ne vegye magára.

2013. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!