Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok, ti mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, ti mit szólnátok, ha valaki első randira, egy laza sétával egybekötött íjazásra vinne?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, és szeretném, ha élvezné, és nem valami kommersz helyre elvinni.
2013. nov. 24. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdeklődik az íjazás után, akkor nagy bukta lesz...
2013. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Ez olyan, mintha Bieber koncertre mennél vele, miközben kőkemény 'Ploited rajongó. Na hupsz.
2013. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle előtte, hogy örülne-e egy ilyennek.
2013. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Úgy olvastam először, hogy ujjazàsra :D
2013. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Inkább egy teaházba vidd a teát szinte mindenki szereti.

Ilyazásra randi WTF ?

Szerintem csúfosan elfogsz bukni.

2013. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Húúúúúúúúúúú, én nagyon örülnék, de béna vagyok, itthon se nagyon engednek az íj közelébe :D Élvezem, csak béna vagyok.
2013. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, én inkább a teázós-mozizós randiktól tudnék falra mászni :D Vőlegényem is teaházba akart menni,, de lebeszéltem, és sétálós-sörözős randink lett végül.

Az íjazás is tök jó ötlet, amennyiben a lány picit is érdeklődik a téma iránt. Csak kérdezz rá előtte.

2013. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. :D Bár engem érdekel is. Viszont ha olyat viszel el ilyen,programra, akit nem érdekel, akkor az lehet bukta. Ha nem tudod hogy érdekli-e az íjazás, akkor érdeklődj.
2013. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

sztem tök jó ötlet :DD

én örülnék neki

2013. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyami :3 Imádnám! De előtte érdeklődj, h érdekli e a téma (:
2013. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!