Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randink a srác születésna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randink a srác születésnapjára esik. Ti mivel készülnétek neki így félig ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Pár hete beszélgetünk, tudok azért róla pár dolgot. Szeretné megünnepelni a 30. születésnapját, egy étterembe mennénk. Úgy érzem illene valami ajándékkal kedveskednem de nem tudom mi lehetne megfelelő ilyenkor. Ti mit adnátok ilyen helyzetben? 25/L, 30/F
2013. nov. 28. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Micsoda véletlenek. Sunnával kell készülni. Kapcsolat nélkül nincs? Akkor összejöttök és már mehet is a töcsök.
2013. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kicsit elgondolkodtam ezen. Ha a pasi 30, akkor igazabol nem lepodnek meg, ha elovenne a "szulinapom van,dugjunk" kartyat.

Nem tom, par hetes ismeretseg utan en biztos, hogy baratokkal unnepelnem es ugy hivnam a leendo paromat oda.

2013. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem érnek rá a barátai és nincs kivel megünnepelnie. Velem ismerkedik és mivel időszerű volt már a találkozás, elhívott.
2013. nov. 28. 14:03
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

Nincs kivel unnepelni? Classic.

Draga, olyan nincs, hogy baratok nem ernek ra szulinapot unnepelni.

De majd meglatod magad is, csak vigyel ovszert :)

2013. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ő nem olyan ezt biztosan tudom :)

Le is írna egyből ha én próbálkoznék közelebb kerülni. Nem szereti a nyomulós lányokat. Mindennek megvan a maga ideje. Az is lehet, hogy be sem jövünk egymásnak szemtől szemben...

2013. nov. 28. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!