Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ráírjak ma a lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ráírjak ma a lányra?

Figyelt kérdés

szülinapi bulit szerverek decemberbe és meghívtam egy ismerős lányt, aki a barátnőjével ketten jönnek. Bejelöltem a barátnőjét és kedd óta már 650 üzenetet váltottunk. Tegnap pl. ő írt rám este fél 11-kor és beszéltünk éjfélig.


Legszívesebben ráírnék, de nem akarom az összes lapom eljátszani pár nap alatt. Jövő héten pedig randira hívom, amiről holnap fogok vele beszélni..


írjak ma neki valamit, vagy várjak holnapig?


még csak 2 napja "ismerjük" egymást de csak chatből, előtte látásból is.



2013. nov. 28. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj holnapig.
2013. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zotanbro ***** válasza:
irjal neki.. ha erdekled holnsp o fog rad irni.
2013. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan akkor..
2013. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!