Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kikezdenétek egy populáris nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdenétek egy populáris nővel?

Figyelt kérdés
Nem sztárról van szó, de sok sztárral áll barátságban és gazdag is. Állandóan nyüzsögnek körülötte a férfiak, de senkivel sem láttam még úgy, mintha a párja lenne. Ti mernétek nála kezdeményezni? Amúgy kedves lány, nem hordja fenn az orrát. 24, f.

2013. dec. 1. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
engem valamiért nem vonzanak azok a nők akik hiresek, ismertek, zsigerből elutasitanám ha próbálkozna
2013. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ő is ember.
2013. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1es, miért?
2013. dec. 1. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.Én nem olyan vagyok,mint a kutya,hogy oda szarok,ahol már van.
2013. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez most mit akar jelenteni?
2013. dec. 1. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt,hogy minek foglalkozzak olyannal,akivel már mindenki más foglalkozik és valószínűleg nem is értékelné a törődésemet.Van egy rakás olyan lány,akivel a kutya se törődik,pedig lehet,hogy értékelnék.
2013. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1. Zsigerből elutasítanád ha próbálkozna? Milyen felszínes kis seggdugasz vagy!
2013. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6os honnan tudod, hogy nem értékelné? Előítéletes vagy.
2013. dec. 1. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Lámával teljesen egyetértek. Ha egy buliban pl minden hímnemű körülugrál egy lányt, akkor én csak azért sem megyek oda +1-nek, akármennyire tetszik a lány egyébként. Nem a legjobb csajozós taktika, de egyszer-kétszer már bejött. Ha a lánynak eléggé piszkálja az egóját, hogy van, aki ellenáll a vonzerejének akkor lehet, hogy ő fog odajönni megmutatni, igenis fel tudja kelteni az én érdeklődésemet. Innentől nyert ügyem volt :)
2013. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy előítéletes vagyok.De minek foglalkozzak olyannal,akivel már mindenki más foglalkozik és valószínűleg le se szar.Senkinek nem fogom legyezgetni a hiúságát.
2013. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!