Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehetnek kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetnek kellemetlen meglepetések élő találkánál, ha volt már képcsere, videochat, egymás magasságát is tudják a felek, több hónapos netes beszélgetés megvolt?

Figyelt kérdés
Tehát élőben mennyire más. Ha már van egy kialakult kép, de mindkét fél látta már videochaten keresztül a másik arcát, testét. Most nem a durva dolgokra gondolok, hogy egyik ápolatlan, szakadt, büdös stb. Csak bizonyos kereteken belül kérdem ezt. Össze lehet törni 1 randin azt a több hónapos egy húron való pendülést, beszélgetést, ami már megvolt. Mit lehetnek ezek a tényezők (úgy, hogy egyik fél sem hazudott a másiknak, nincsenek titkok, pl egyik félről kiderül, hogy prosti stb)?
2013. dec. 1. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiderül, hogy bűzlik a srác:D
2013. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mintha csak a régi naív énemet látnám. By: 21 éves srác
2013. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, de vegyük azt alapul, hogy egy randira úgy nem megy el ép eszű ember, hogy ne fürdött volna le előtte és ne fújt volna magára egy kis pacsulit. Elvileg...
2013. dec. 1. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:

mitől is félsz vagy most mi is van??

ha el akarsz menni elmész és nem teszel fel ilyen kérdéseket se nekünk se magadban..

ha már így gondolkodsz a dolgon biztos valami lesz ezen a "randin".. nem tudom mit kell ezen komplikálni elmész jól elvagytok hazajössz/ttök és kész...

2013. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Mi úgy találkoztunk, hogy képcsere sem volt meg semmi, nem ért csalódás egyáltalán. Több hónapos beszélgetés után meg már szerintem 1-2 apróbb hiba nem is igazán számít.
2013. dec. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem a legnagyobb csalódás azért ért ami kívülről nem látszott. Olyan büdös volt 2 srácnak is a szája, hogy majdnem hánytam...nem vicc.


Ezek közül az egyik mint kiderült, csak szexkapcsolatot akart volna, ezt a találkán mondta. Mert hogy már 1 hónapja van csaja....:D


Elküldtem a francba.


Illetve volt még egy srác, vele is több hónapig beszéltem. Találkoztunk, ott bevallotta, hogy pasikkal is lefekszik. Na ez mellbe vágott egy kicsit....így nem jöttem vele össze.


Viszont annak ellenére, hogy volt csalódásom, imádom a netes ismerkedést. Annak köszönhetem, hogy megtaláltam az igazit 24 évesen. A férjemet:)


27/N

2013. dec. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit nekem is büdös a szám, pedig egy nap 2-3 szor is megmosom a fogamat, erről nem tehetek. De azért én nem vagyok olyan, hogy csajom van, meg pasikkal fekszek le, ha közben valakivel hónapokig beszélek, akkor már nem hülyítem. Azért az nem lenne fair.
2013. dec. 2. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet rágózni:)


Én is mindig aggódtam, hogy büdös lesz a szám, mert a fogmosás íze egy idő után elmúlik...szóval rágózok. Nem kell feltűnően.

2013. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül is testszagra nem ért semmi mellbevágó,de volt olyan,hogy kamerán kívül picit szélesebb volt valaki,akivel találkoztam.Eddig ez volt a legkellemetlenebb,más nem volt.
2014. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!