Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha olyan sráccal jövök össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan sráccal jövök össze aki külsőleg nem tetszik akkor az a baj, ha olyannal aki külsőleg nagyon tetszik, akkor az a baj?

Figyelt kérdés

Ha olyan sráccal jövök össze aki külsőleg nem tetszik, mivel jobban érdekelnek a belső értékek, akkor mások szerint leadok az elvárásaimból.


De ha olyan sráccal jövök össze aki külsőleg tetszik, tök helyes, akkor meg mások szerint felszínes vagyok, csak a külsőségek érdekelnek.


Na hogy is van ez akkor?


2013. dec. 2. 00:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azért vagy felszínes, mert nem sza* rod le, amit más mond...
2013. dec. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mások véleménye érdekel? Hogy is van ez?
2013. dec. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szard őket le
2013. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szard le őket és jöjj össze velem. :D
2013. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal. Nem tudsz mindenkinek megfelelően párt találni. Ne az alapján keress párt, hogy majd mások mit gondolnak.
2013. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem mondtam azt, hogy az én ismeretségi körömből van valakinek baja ezzel. Csak itt gyk-n mindig olvastam, hogy ha a lányok a külsőt nézik, akkor felszínesek. Meg olyat is olvastam, hogy ne adjanak le az elvárásaikból az emberek.


Csak erre szeretnék választ kapni, hogy akkor mégis mi alapján válasszanak az emberek párt?


Én leszarom más emberek véleményét, eddig is úgy választottam magamnak párt, hogy nem kértem ki senki véleményét.

2013. dec. 2. 00:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Jól csináltad eddig a párválasztást, ha nem érdekelt más véleménye a választott külsejével kapcsolatban, ezt folytasd a továbbiakban is.
2013. dec. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Van aki ezt írja, van aki azt. Nem mindegy? Nem az alapján kell párt választani, hogy itt GYK-n mit írnak.
2013. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne provokálj senkit kérdező!
2013. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tegyük fel itt akarok ismerkedni és az első dolog az, hogy képet kérek a másiktól. Erre a másik felháborodna ezen, felszínesnek tartana. De én erre csak azt mondanám, hogy nem adok le az elvárásaimból.


Bunkónak tűnhetek emiatt?

2013. dec. 2. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!