Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha olyan sráccal jövök össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan sráccal jövök össze aki külsőleg nem tetszik akkor az a baj, ha olyannal aki külsőleg nagyon tetszik, akkor az a baj?

Figyelt kérdés

Ha olyan sráccal jövök össze aki külsőleg nem tetszik, mivel jobban érdekelnek a belső értékek, akkor mások szerint leadok az elvárásaimból.


De ha olyan sráccal jövök össze aki külsőleg tetszik, tök helyes, akkor meg mások szerint felszínes vagyok, csak a külsőségek érdekelnek.


Na hogy is van ez akkor?


2013. dec. 2. 00:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én nem provokálok senkit.
2013. dec. 2. 00:42
 12/18 anonim ***** válasza:
Tudod, azok vádolnak mindenkit felszínességgel itt, akik eldöntötték, hogy a külsejük miatt nem kellenek a nőknek. Más kérdés, hogy ők is felszínesek, mert minden mondatuk így kezdődik, hogy "a szép lányok". Ne foglalkozzál senkivel innen. Itt nagyon különböző emberek, nagyon sokféle aberációval írnak. Itt vagyok pl én. Én tanulás közben nyomom a gyk-t állandóan:D
2013. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

tőlem sem kapnál képet így

mert nem bíznék meg benned

2013. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen, igaz. Én is tanulás közben szoktam :D


Márpedig ha akarnál képet, meg kéne bíznod bennem. Neten ismerkedni csakis kölcsönös bizalommal lehet.

2013. dec. 2. 00:59
 15/18 anonim ***** válasza:

csak bizalmatlanul


16 év netezés tapasztalata

2013. dec. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

képkérés tök alap

vakrandi nem trendi!

meg aztán nem strapálom magam ha a másik fél nem üti a mércém.

a többi aki ezért puffog az selejt

2013. dec. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

senkiknek tényleg nem számít


nem mindenki senki mint ti..

2013. dec. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj ha külsőleg nem jön be sőt....

Én is azért ismerkedek a neten mert nem a külsőt látom meg először, hanem megismerem az illetőt és ha esetleg képcserére kerülne a sor akkor lehet már úgy is meglátom benne a szépet főleg a kisugárzása alapján. Egyszer ismerkedtem itt egy lánnyal nagyon kedves volt velem, direkt beszéltük meg hogy egyenlőre ne legyen képcsere nehogy a külső alapján ítélkezzünk. Egyszer találkoztunk is direkt meglett beszélve hogy mi alapján ismerjük meg egymást.

Sokszor nem a külső a fontos egy picit csunyácska lányba is bele lehet szeretni. Én hiszek ebben és egyáltalán nem baj hogy te így keresel párt magadnak, mert így pici az esélye annak hogy hamar csalódni fogsz az illetőben.

21/F

2013. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!