Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljártam egy lánnyal, ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljártam egy lánnyal, ma rákérdeztem, hogy mit gondol rólam? Erre azt írja, hogy kedves ismerős vagyok. Na ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondolom volt már veletek is így, én belezúgtam, de mint a vak bika a kombájnba. Erre ő meg jön ezzel?

Elég tapasztalatlan vagyok nők terén, van még esélyem? Szerintetek? Nők véleményére is kíváncsi vagyok mert ők csak jobban értik magukat mint mi férfiak...

F


2013. dec. 2. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
friendzoned.
2013. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zotanbro ***** válasza:
akartam is írni :D de egyértelmű :(
2013. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első igazat beszél, I am sorry bro.
2013. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lelki szemetesládának jó leszel.
2013. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak barátnak akar, ennyi.
2013. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De ilyenkor bunkó lennék, ha azt mondanám, hogy barátom már van, és én többet akarok, vagy semmit?

Mert ha ott van és látom ahogy másoknak tetszeleg, meg mások próbálkoznak nála akkor majd szétvet az ideg...

2013. dec. 2. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát haver... velem szinte ugyanez a helyzet... :@@@@
2013. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cathilina ***** válasza:

Figyelj, a friendzone-t sokan rosszul értelmezik. Ha egy csaj azt mondja neked, hogy túl fontos a barátságotok ahhoz, hogy egy párkapcsolattal kockára tegyétek, az nem azt jelenti, hogy ha nem lennétek barátok, járna veled. A friendzone egyszerűen az, amikor havernak - esetleg valami közelebbi barátnak - jó lennél neki, de siha életében nem járna veled. A te esetedben is nagyjából erről van szó. Ha elé állsz, hogy vagy jártok, vagy mondjon le rólad, soha többé nem látnád. Neked kell eldöntened, hogy azt szeretnéd nézni, ahogy másokkal jár, vagy soha nem akarsz vele találkozni. Én a második megoldást javasolnám, egy csomó kellemetlen érzelemtől megkímélheted magad.

20N

2013. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Osztom a 8-as véleményét. Ha megmondod a lánynak, hogy barátod már van, attól ő még nem fog járni veled. Vagy elfogadod barátnak vagy nem látod többet. Ezek a lehetőségeid.
2013. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Add ki magadból amit ki kell (magyarul ja megmondod neki a vélemenyéd normálisan ), aztán agyő
2013. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!