Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónapja ismerjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja ismerjük egymást egy fiúval. Még nem történt semmi köztünk, csak ismerkedünk, beszélgetünk. Én néha nagyon odavagyok azért, hogy hozzám érjen végre, vagy megcsókoljuk egymást. Van esély, hogy ebből lesz valami?

Figyelt kérdés
Nem akarom siettetni, s ezzel elriasztani. De annyira kívánom már vele a testi gyengédséget. Szerintem ő is vonzódik hozzám valamennyire, mégsem csinál semmit. élvezzük egymás társaságát, jókat dumálunk, kávázunk, vacsizunk nyilvános helyeken. De ez minden, heti 1-2 randi. S két puszi az elején, meg a végén. Mit tehetnék, hogy előbbre vigyem az ügyet? Ő a férfi, én nem ronthatok rá...

2013. dec. 2. 23:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
S igen, az a tapasztalatom, hogy a fiúk szeretik eldönteni, hogy mikor mit... De ez szerintem így is van rendjén, nem akarom kiprovokálni, de már nagyon hiányzik. S jó lenne biztosan tudni, hogy egy pár vagyunk.
2013. dec. 3. 00:07
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem gáz, csak türelmetlen vagyok:)
2013. dec. 3. 00:08
 13/23 A kérdező kommentje:
Ma megsimítottam leheletfinoman a vállát, amikor lementem pár percre. Azt hittem lesz valami reakció,(valamilyen gyengéd mozdulat, érintés) ha visszajöttem, de nem. Csak mosoly,sokatmondó tekintet egymás szemében, én meg belül lobogok... Tudom, hogy ez is sokat jelenthet, de nagyon nehéz várnom...
2013. dec. 7. 18:48
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Bújj oda hozzá :) majd esetleg később öleld meg :)
2013. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyelőre nem merem, hogy el ne riasszam. De nagyon vissza kell fognom magam, annyira vágyom rá.
2013. dec. 10. 18:37
 16/23 anonim ***** válasza:

homo, alibi nője vagy

első randin az arc simi megvan, ennél több is

2013. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Dehogy homo, 9 évig élt egy nővel, gyereke is van.
2013. dec. 10. 22:14
 18/23 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit, sok férfinak ez az alibije. A másik lehetőség, hogy kezelteti az impotenciáját, nem akar leégni. harmadik, hogy barátnak tekint. Aki csinált már gyereket és évekig élt nővel az nem fél egy érintéstől.
2013. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami rossz tapasztalata van, es fel. Esetleg annyira sokaig volt egy novel, hogy fura neki egy uj nohoz hozzaernie.


Talan pont azt akarja elerni, hogy beleszeress, es nem akar lerohanni, es foggalma sincs te mit erzel. Vannak ferfiak is, akik nem szeretnenek predak lenni, trofeak, ilyesmik.


Esetleg egy kis borozgatas segitene neki oldodni. En egyetertek veled, en sem kezdemenyeznek, foleg 30 felettiek eseteben az nem a no dolga. Bar nem tudom, te hogyan viselkedsz vele, de majd ha meg egy honap mulva semmi, akkor en mar rakerdeznek, vagy kicsit megsertodnek.


Ha nagyon zavar a dolog, keretheted is magad, de meg nem most. Adj neki egy kis idot, ezer oka lehet, es nem tudhatjuk mi.

2013. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Vagy talan tenyleg csak baratkent tekint rad? Bar szerintem azt eszrevenned (ha akarnad).
2013. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!