Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónapja ismerjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja ismerjük egymást egy fiúval. Még nem történt semmi köztünk, csak ismerkedünk, beszélgetünk. Én néha nagyon odavagyok azért, hogy hozzám érjen végre, vagy megcsókoljuk egymást. Van esély, hogy ebből lesz valami?

Figyelt kérdés
Nem akarom siettetni, s ezzel elriasztani. De annyira kívánom már vele a testi gyengédséget. Szerintem ő is vonzódik hozzám valamennyire, mégsem csinál semmit. élvezzük egymás társaságát, jókat dumálunk, kávázunk, vacsizunk nyilvános helyeken. De ez minden, heti 1-2 randi. S két puszi az elején, meg a végén. Mit tehetnék, hogy előbbre vigyem az ügyet? Ő a férfi, én nem ronthatok rá...

2013. dec. 2. 23:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki véleményét. Szerintem a homót ki lehet zárni, az impotens variációnak sem adnék sok esélyt, bár az senkire sincs ráírva. Szerintem ahhoz túl fiatal.

Nem fél az érintéstől, sokkal tudatosabban csinálja dolgokat. Még nem akar teljesen elköteleződni, talán még nem döntötte el, hogy akarja-e ezt a kapcsolatot..Még nem szeretett belém, csak valamilyen szinten tetszem neki. Lehet, hogy nem is annyira külsőleg, talán a lelkem fogta meg, s várja, hogy benne is több érzelem legyen. Olyan sok szálon fut két ember harmóniája, annyi összetevője van..Én viszont hevülök rendesen, ezért nehéz várnom. De ki fogom bírni, nem sietem el sem, vagyis nem siettetem. Csak aztán nehogy koppanjak a végén.Én már érzelmileg igencsak érintett vagyok, vagyis nagyon fájna, ha most elmenne.

2013. dec. 11. 20:41
 22/23 A kérdező kommentje:
A borozás jó ötlet lehet. De lehet, hogy az én gátlásaim lazulnak jobban, azzal meg nem megyek semmire..
2013. dec. 11. 22:52
 23/23 A kérdező kommentje:
Tegnap megtört a jég. Megsimította a karom. Aztán fogtuk egymás kezét, nagyon jó volt. Meghitt volt az egész este, olyan boldog vagyok! Érdemes volt várni!
2013. dec. 13. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!