Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalt Lanyok. Ti elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt Lanyok. Ti elso randin mennyire izgultok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen izgulni, he?
2013. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
én nagyon izgultam :D 15/L
2013. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
Biztos nagyon tapasztalt vagy kedves 15 éves :D
2013. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
veled ellentétben.:DD:D:D 15/L
2013. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs...Tapasztaltabb vagy a másik válaszolónál és gondolom már szűz sem vagy :D Igazam van?:)
2013. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig nagyon izgulok :)))
2013. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sose izgulok, ha már valaki elhív randizni, úgyis tudom, hogy nyert ügyem van, és ezt csak növelni tudom az este folyamán úgyis. :))

Én így állok hozzá, és már első alkalmaknál is így voltam vele, és lám, működik. Mindig nagyon laza volt, és a srácnak is segítek feloldódni hamar, nem szeretem a feszült szitukat.

2013. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha olyan sráccal talizok, akit még nem ismerek, tehát alig beszéltünk még és csak 1x-2x láttam, akkor nem annyira izgulok.


ha olyan sráccal talizok, aki nagyon oda van értem, de én nem vagyok biztos abban, hogy járni akarok vele, akkor nagyon izgulok. mi van, ha megcsókol? mi van, ha már belém szeretett? mi van, ha megfogja a kezem? mit csináljak, ha már nem lesz visszaút?


ha olyan sráccal talizok, akit ismerek egy ideje, láttam is már, sokat beszélgettünk, és NAGYON tetszik, akkor rettenetesen izgulok. remegő lábakkal indulok el felé, és ha egy hét múlvára beszéljük meg a talit, akkor egy hétig folyamatosan izgulok :D


18/L

2013. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!