Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerni csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerni csendes visszahúzódó lányokat?

Figyelt kérdés

Szórakozó helyeken akartam ismerkedni,de nekem nem jönnek be a sminkelt,nagyszájú lányok.Hol tudnék megismerni természetes lányokat?

22/F



2013. dec. 5. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A barátnőmmel én itt ismerkedtem meg, ő is ilyen, mint amilyet te keresel. :)
2013. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nehéz így leszűrni egy helyre. Könyvtár talán, más hely nem is jut eszembe ahol nagyon, hiszen az ilyen lányok általában nem róják az utcákat hangosan, fél ittasan, miközben bizsereg a nunijuk. Járj nyitott szemmel aztán egyszer csak megtaláljátok egymást :)
2013. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van pár csöndesebb lány,de őket nem veszitek észre,ha igen akkor meg úgy tesztek mintha nem létezne,vagy kihasználjátok,piszkáljátok a félénksége miatt... Én is ilyen vagyok,de észre se vesznek..
2013. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én például szórakozó helyen, baráti társaságba ismertem meg a páromat, csinos és szexy lányról van szó, elég érett a gondolkodása, na ő sosem issza talaj részegre magát mindig megtudja állni az ivást és nagyon jól el lehet vele beszélgetni ha megtaláljuk az összhangot. Egy nem túl közeli ismerősömékhez verődtem be és ők mutattak be a lánynak hogy akkor ismerjük meg egymást mert tudták hogy én is olyan vagyok mint ő. Akkor ott elkezdtünk beszélgetni az asztalnál mert egymás mellett ültünk és jó volt minden, majd amikor már javában zajlott bent az élet és elég nagy hangzavar volt akkor kimentünk "cigizni" jó igaz én cigizek egyetlen hibám a csaj is de ő csak alkalmanként gyújt rá és akkor kint félóráig beszélgettünk már rég elfogyott a cigi de nyugodt helyen voltunk ahol hallottuk egymás szavát és olyan jól kijöttünk hogy nem is mentünk vissza, csak elköszönni aztán elindultunk az éjszaka közepén sétálni egyet és jókat dumáltunk. Nyár közepe volt még éjszaka is elég jó volt az idő simán elvoltunk hajnalig. És utána már ment minden a maga útján. De itt ezen az oldalon is megismertem korábban egy lányt akivel szintén összeillettünk de abból a távolság miatt nem lett semmi :(
2013. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En ilyen vagyok.. :)
2013. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első: Ez komoly, hogy a gyakorikerdeseken jöttetek össze? :D

Gondolom azért élőben ezt nem nagyon hangoztatjátok. :)

Mi meg amúgy a chat.hu-n, szóval az se jobb, de ha évek óta együtt vagy valakivel akkor szerintem tök lényegtelen mi volt az az első kapocs, ahol összetalálkoztatok.

2013. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fura. Én régen tényleg csendes voltam. A kutya sem vett észre. Most is inkább visszahúzódó vagyok, de már javult a helyzet. De a legtöbb srác megunja azt egy idő után, hogy a csaj halkan beszél, félénk, nem jár el szórakozni stb. A visszahúzódó lányok nehezebben ismerkednek. Még ezzel mindig van problémám. Jó, sose leszek az a nagyszájú iszákos csaj, mint akik feltűnnek a legtöbb szórakozóhelyen. Lehet nem is bánom. Miért akarsz csendes, visszahúzódó lányt keresni? Miért érzed úgy hogy jó lenne ez neked? Csak kíváncsiságból kérdezem :)

23l

2013. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!