Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizni akar a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizni akar a lány, miért nem adja meg a számát?

Figyelt kérdés

Elhívtam sétálni a karácsonyi vásárba, a válaszlevelében igent mondott és visszakérdezett, hogy mikor érnék rá...

Azt írtam vissza, hogy ha megadja a számát, felhívnám és meg tudnánk beszélni, kinek mikor jó. A levelemet elolvasta, viszont nem válaszolt, ennek már 3 napja. Hogy nem volt ideje? Hát, nem tudom... posztolni, másokat lájkolni tudott, ha randizni akarna, akkor megadta volna a számát, nem? (ő 22L, én 27F)


2013. dec. 9. 11:51
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:

ideje lenne csak a számát nem akarja megadni.

ennek sztem két oka lehet

meggondolta magát

nem tudja, h mondja meg, h nem szeretné megadni a számát

(ami mondjuk nem tudom miért olyan nagy baj, hisz mkiben lehet bizalmatlanság)

2013. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Decemberig ugyanarra a tanfolyamra jártunk, szóval nem vagyunk teljesen ismeretlenek, bizalmatlanságról szerintem nincs szó...

Meggondolta magát? Ugyan mitől? :)

2013. dec. 9. 11:57
 3/14 anonim ***** válasza:
csak.
2013. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:

nézd attól még h ismerek vkit, nem biztos h a számom is szívesen megadnám neki

nekem már volt ebből rossz tapasztalatom, így kb soha többé nem kapja meg vki egyhamar a számom

vannak egyéb kommunikációs csatornák

2013. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
minek is erőlteti valaki a telefont?
2013. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Alap noi taktika hogy eloszor igent mond, aztan utana lemondja/meggondolja. Ezutan figyeli a reakciot. Ha raporogsz a dologra, akkor "nyert", mar hajtasz ra, innentol bekerulsz egy varolistara es kb nincs eselyed.

Most ne keresd egyaltalan, es ha jelentkezne valahogy, akkor mondd neki hogy bocs, mar nem aktualis, azota megbeszeltel egy masik programot, miert nem irt elobb.

2013. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lökött. Minek kell választás elé állítani? Oszt a tanfolyamon mi a faxé nem lehet megkérdezni értelmesebben?
2013. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os megírta a frankót. Annyi kiegészítést, hogy az nem váró, hanem halállista. és nem a végére, hanem az elejére.
2013. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát jó, nem írok neki. De akkor sem értem. Még az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy nem vette le először, hogy konkrétan tényleg randizni hívtam (értsd: akarok tőle valamit)? Lehet, hogy csak akkor esett le neki, mikor már elkértem a számát.
2013. dec. 9. 12:36
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg röhejes. Miért ne adná meg a számát? Tényleg nem vagyok vadidegen, jó párszor beszéltünk már kezdés előtt, sokszor megnevettettem, tudhatná, hogy nem fogom zaklatni telefonon keresztül. Na de mindegy, kösz a válaszokat! Csak mégis zavar a dolog.
2013. dec. 9. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!