Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az ideális hely az első randihoz? :D minden vélemény érdekel :D

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 20:45
1 2
 11/13 renkecz j válasza:

szia Kérdező!

szerintem a Duna part! mert a "duna a mult, a jelen és a jövendő" megirta a költö is tudod! azt remélem!

én itt lakok a partán! az ágyam sincs messzebb 60 m nél!

szuper jo!

a dunaparton csokolozni a legjobb a villágon!

ott csokoltam meg a legnagyobb szerelmem is!


üdvözöl téged! pannoniusz!

prábáld ki! nem fogsz csalódni!

2013. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Figyel legyél laza magabiztos nem mutasd ki ha izgulsz és ha nevet akkor mond hogy szép a mosolya és szerintem vidd el moziba vagy. Egy kajáldába de ne gyors kajáda mint mcdonalds vagy burger king mert akkor azt fogják mondani hogy hizlalo enyi
2013. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy olcsó, laza étterem, akár egy kávé mellet is, vagy egy olyan kiállítás ami érdekel benneteket.
2013. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!